S23 alınır mı?

Benim telefonumdan iyi gibi seninki 🤣 fiyatlar bir düşse harika telefon alacağız da. Düşmüyor be.

Bilemeyeceğim hocam iyilik olarak. Fiyatlar düşse evet 14 Pro falan düşünüyordum da işte yapacak bir şey yok, ekonomik hal böyle. Ben belki S20FE alıp yanına daha iyi bir amfi alabilirim. Şu anki amfimden hiç memnun değilim.

Duruma göre kesinleştirip alacağım, bakarsınız indirim falan gelir iPhone'lara.

Merhaba,
S23'ü bekleme kararı vermiştim ve şu an S23'ü alma aşamasındayım. Küçüklüğümden beri Apple ekosistemindeyim, tamamen değişecek. Değer mi sizce?
Geçen günlerde 27500'e iPhone 14 olmuştu siz ne düşünüyorsunuz? Avantajix üzerinden %15 iadesi ile satın alacağım.
Teşekkürler.

Hocam Apple ekosisteminden çıkmak zor olacakyır. Bence iPhone alın.

Hocam Apple ekosisteminden çıkmak zor olacakyır. Bence iPhone alın.

Hocam benim de aslında ana düşüncem o ama artık telefon alayım da yeter. Ne yapacağımla alakalı hala tam karar veremedim, babamla tekrar görüşüp; ya indirim bekleyeceğim iPhone alacağım, ya beklemeyip S23 alacağım, ya da S20FE alıp yanına direksiyon seti veya elektrogitar amfisi alacağım.

Hocam benim de aslında ana düşüncem o ama artık telefon alayım da yeter. Ne yapacağımla alakalı hala tam karar veremedim, babamla tekrar görüşüp; ya indirim bekleyeceğim iPhone alacağım, ya beklemeyip S23 alacağım, ya da S20FE alıp yanına direksiyon seti veya elektrogitar amfisi alacağım.

Hocam çok çıkılmaz bir yola düşmüşsünüz :D çok fazla seçenek var, bu arada elektrogitar amfisi veya direksiyon seti çok önemli mi? Yani eğer önemli değilse bence acele etmenize gerek yok. Ben olmaz İndirim beklerim. Ama telefon alim bir an önce diyosanız S23 de alabilirsiniz. S20 FE önermiyorum artık biraz eskimeye başladı (yani S23'e göre bayağı bir eski sayılır arada 3 yıl var.)

Hocam çok çıkılmaz bir yola düşmüşsünüz :D çok fazla seçenek var, bu arada elektrogitar amfisi veya direksiyon seti çok önemli mi? Yani eğer önemli değilse bence acele etmenize gerek yok. Ben olmaz indirim beklerim. Ama telefon alim bir an önce diyosanız S23 de alabilirsiniz. S20 FE önermiyorum artık biraz eskimeye başladı (yani S23'e göre bayağı bir eski sayılır arada 3 yıl var.)

Evet hocam aniden düştüm böyle bir maceraya 😅. Direksiyon seti değil de elektrogitar amfisi gelecek yıllar için çok iyi bir adım olacaktır o yüzden düşünüyorum. S20FE eskidi aslına bakarsanız, bilemedim böyle bir durumda A72'de alabilirim.

Evet hocam aniden düştüm böyle bir maceraya 😅. Direksiyon seti değil de elektrogitar amfisi gelecek yıllar için çok iyi bir adım olacaktır o yüzden düşünüyorum. S20FE eskidi aslına bakarsanız, bilemedim böyle bir durumda A72'de alabilirim.

Hocam A73 alıp elektrogitar amfisi alabilir misiniz? ( fiyatları falan hiç bilmiyorum.)

Hocam A73 alıp elektrogitar amfisi alabilir misiniz? ( fiyatları falan hiç bilmiyorum.)

Zorlarsam belki hocam. Amfi için 10000 lira kadar bütçe ayıracağım. (S23 almama durumumda ya da IPhone'ların düşmemesi durumunda)

Geri
Yukarı