S23 ekran süresi normal mi?

AirWick

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Odaları Pis Kokulardan Arındırmak!
Merhaba arkadaşlar, farkındayım bunun hakkında çok konu açılmış ama herkes farklı şeyler söylediği için kafam karıştı diyebilirim. Halihazırda %75 ile 5 saat ekran sürem var. Tamamına vurursak aşağı yukarı 6 saat 40 dakika filan ediyor. Hücresel çok az kullandım. Durumu iyi midir? Cihazı dün aldım ve ilk alındığı zaman bu normal diyorlar ve zamanla batarya kendini optimize edince 8 saate kadar çıkma durumu oluyormuş. Wi-Fi açık hücresel çok az kullandım ayrıca Bluetooth ve NFC de açıktı. Adaptif batarya, ekran ve parlaklık açık parlaklık oranı da %20 falan. (Nedendir bilmiyorum %20 bana yeterli geliyor karanlık olmuyor)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231208_183816_Device care.jpg
    Screenshot_20231208_183816_Device care.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
S23'e göre normal bence. S23 Ultra ile 9.5 10 saat alıyorum. Pil 85'te duracak şekilde ayarlandı yüzde 100 doldursam belki 11 saatleri gorur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptif pili kapatın kendi elinizle uygulamaları uyku moduna alın onun dışında evet doğru demişler ilk günler böyle olabilir zaman ilerledikçe batarya daha uzun ömürlü olacaktır.

Hocam ben kendi telefonumu ilk aldığımda (Redmi Note 10 Pro) ben de batarya problemi var mı diye çok uğraşmıştım ve şöyle söyleyeyim, siz uğraştıkça sorunlu gibi hissediyorsunuz cihazı. Yakında alıştığınızda kafanız takılmaz bunlara. Hastalık hastası olmak gibi bir durum. Rahatta kalın.

Geri
Yukarı