S23 ekran süresi normal mi?

1.5 aydır kullanıyorum S23'ü. Sabah %80 iken işe gidiyorum ama işte bayağı kullanıyorum. %45 ortalama ile dönüyorum. Arka planda çalışan bir uygulama mı var acaba.

1.5 aydır kullanıyorum S23'ü. Sabah %80 iken işe gidiyorum ama işte bayağı kullanıyorum. %45 ortalama ile dönüyorum. Arka planda çalışan bir uygulama mı var acaba.
Pil kullanım yüzdesinde gözükmüyor başka anlayabilmemin bir yolu da var mı bilmiyorum, telefonun pil ile ilgili de (adaptif pil, kullanılmayan uygulamaları derin uykuya al) gibi seçenekleri açık her ne kadar henüz kendisi bir uygulamayı derin uykuya almamış olsa da. Factory reset atmayı düşünüyorum bir telefona, sizin de dediklerinize bakarsak benim telefonda normal olmayan bir şeyler var

Gün içerisinde ayrıca ulaşım için metro kullanıyorum, dolayısıyla bazı istasyonlarda sinyal oluyor bazı istasyonlarda olmuyor. Yaklaşık 1 buçuk saatim metroda geçmiştir bugün, bunun da bir etkisi olmuş olabilir mi batarya durumuna?

Son düzenleme:
Dostum s23 telefonu düşürdüm bir hasar görünmüyor ama sallayınca tuşların olduğu yerden hafif şıkırdama sesleri geliyor senin telefonda da böyle midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı