S23 ekran süresi normal mi?

Daha fazla  
Merhaba,

Ben 5 gün önce S23 aldım, 5 gündür kullanıyorum. Ekran süresi bana normal değil gibi geliyor, şarjı hızlı bitiyormuş gibi geliyor. Size aşağıya ekran süremi bırakacağım, bir bakabilir misiniz?

Bu ekran süresinde şarjımı %85 > %20 civarına getirdim yani %85'ten %20'ye kadar kullandım.

Not: Discord'u 3 saat 34 dakika arka planda kullandım, seslideydik arkadaşlarla.

Dosya Ekleri

• 367e576a-c958-4754-80a7-4f2cd1bdef0d.jpg
    367e576a-c958-4754-80a7-4f2cd1bdef0d.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 1.227
İlk bir iki haftada düşük ekran süresi normal diyorlar fakat telefon kullanım mantığımı çözdü ve tahmini süre gösterebiliyor, yine de 1-2 hafta böyle olmasına normal diyebilir miyiz?

Merhaba,

Ben 5 gün önce S23 aldım, 5 gündür kullanıyorum. Ekran süresi bana normal değil gibi geliyor, şarjı hızlı bitiyormuş gibi geliyor. Size aşağıya ekran süremi bırakacağım, bir bakabilir misiniz?

Bu ekran süresinde şarjımı %85 > %20 civarına getirdim yani %85'ten %20'ye kadar kullandım.

Not: Discord'u 3 saat 34 dakika arka planda kullandım, seslideydik arkadaşlarla.

Batarya anlamında biraz yetersiz kalıyor hücresel veride kullanmakta ekran süresini etkileyebilir.

İlk bir iki haftada düşük ekran süresi normal diyorlar fakat telefon kullanım mantığımı çözdü ve tahmini süre gösterebiliyor, yine de 1-2 hafta böyle olmasına normal diyebilir miyiz?

Benim de iki haftayı geçti...

Greenify adlı bir uygulamayla biraz giderdim sorunu ama tatmin etmiyor şahsen. Garantide "bu kullanım süreleri normal demesinler" diye sildim.

Benim de iki haftayı geçti...

Greenify adlı bir uygulamayla biraz giderdim sorunu ama tatmin etmiyor şahsen. Garantide "bu kullanım süreleri normal demesinler" diye sildim.
Hocam telefonun pil ayarlarında kendi ayarı var uygulamaları uyku moduna almak için ama yine de full kullansam, kapalı tutmasam dahi 5-6 saat anca ekran süresi alacak gibi geliyor telefon bana.

Hocam telefonun pil ayarlarında kendi ayarı var uygulamaları uyku moduna almak için ama yine de Full kullansam, kapalı tutmasam dahi 5-6 saat anca ekran süresi alacak gibi geliyor telefon bana.

Forumda 9 saat alan var hocam...

24 saat bekleme süresini göremeyince sormak istedim. Diğer günlere göre aşırı fark olunca da bekleme süresi olmadan sürekli kullanımda 11 saat verdiğini düşündüm. Ekranın kapalı kaldığı süreyi buradaki gibi göstermiyor mu hocam? Bunlar da S23 ve 23+ ekran süreleri.

Şu an şarj ediyorum, şarj olmak üzere. Full ekran açık kullanacağım bakalım kaç saat verecek bugün.
Benim genel ekran sürem böyle hocam. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bluetooth ve mobil veri sürekli açık. Bazen wifi-mobil veri karışık oluyor. 5.5-6.5 arası değişiyor hep.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230630_110518_Device care.jpg
    Screenshot_20230630_110518_Device care.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 886
Benim genel ekran sürem böyle hocam. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bluetooth ve mobil veri sürekli açık. Bazen wifi-mobil veri karışık oluyor. 5.5-6.5 arası değişiyor hep.
Başlarda daha düşük ekran süresi oldu mu hocam? Bazı yerlerde çünkü en başta biraz düşük olur 1-2 hafta sonra 6-7 saatleri görürsünüz gibi şeyler okudum da.

Geri
Yukarı