S23 ekran süresi normal mi?

Hocam 20-85 arası şarj olayı saçmalıktan başka bir şey değil. 20-100 ya da 10-100 şarj etmeni tavsiye ederim. Kardeşimede S23 almayı düşünüyorum. Bataryada üzer mi? Kafama takılan bu? Diğer ihtimal S23 Plus almak.
Hocam batarya aldığımdan beri üzüyordu da bugün DH'de bir arkadaşın yaptıklarını uyguladım ve %100 şarj ettim, bugün gayet iyi. Birkaç gün daha böyle kullanayım size net bir dönüş yapacağım batarya konusunda. Bugünkü gibi olursa benim için fazlasıyla yeter diyebilirim. Şu anda %37 şarjım var ve 5 saate yakın açık ekran 14 saat de kapalı ekran süresi var. Ben telefonla çok uğraşan bir insan değilim günde 9-10 saat açık ekran süresi almam bir işime yaramaz çünkü zorlasam dahi bir günde 5-6 saat ekranım açık kalır maksimum, o yüzden bu telefon benim için yeter gibi duruyor şimdilik. Pili hariç her şeyi on numara zaten.

Hocam batarya aldığımdan beri üzüyordu da bugün Dh'de bir arkadaşın yaptıklarını uyguladım ve %100 şarj ettim, bugün gayet iyi. Birkaç gün daha böyle kullanayım size net bir dönüş yapacağım batarya konusunda. Bugünkü gibi olursa benim için fazlasıyla yeter diyebilirim. Şu anda %37 şarjım var ve 5 saate yakın açık ekran 14 saat de kapalı ekran süresi var. Ben telefonla çok uğraşan bir insan değilim günde 9-10 saat açık ekran süresi almam bir işime yaramaz çünkü zorlasam dahi bir günde 5-6 saat ekranım açık kalır maksimum, o yüzden bu telefon benim için yeter gibi duruyor şimdilik. Pili hariç her şeyi on numara zaten.

Benim gönlümdeki cihaz S23 Plus ama onunda boyutu düşündürüyor.

Hocam 20-85 arası şarj olayı saçmalıktan başka bir şey değil. 20-100 ya da 10-100 şarj etmeni tavsiye ederim. Kardeşimede S23 almayı düşünüyorum. Bataryada üzer mi? Kafama takılan bu? Diğer ihtimal S23 Plus almak.
20-24 saat kapalı ekran süresi ile Bluetooth ve mobil veri sürekli açık ortalama hep 6 saat ekran süresi alıyorum. Daha da altına düşmedim. Wifi ile rahat 7-8 leri görüyor zaten.

Hocam batarya aldığımdan beri üzüyordu da bugün DH'de bir arkadaşın yaptıklarını uyguladım ve %100 şarj ettim, bugün gayet iyi. Birkaç gün daha böyle kullanayım size net bir dönüş yapacağım batarya konusunda. Bugünkü gibi olursa benim için fazlasıyla yeter diyebilirim. Şu anda %37 şarjım var ve 5 saate yakın açık ekran 14 saat de kapalı ekran süresi var. Ben telefonla çok uğraşan bir insan değilim günde 9-10 saat açık ekran süresi almam bir işime yaramaz çünkü zorlasam dahi bir günde 5-6 saat ekranım açık kalır maksimum, o yüzden bu telefon benim için yeter gibi duruyor şimdilik. Pili hariç her şeyi on numara zaten.
Hocam yorumun linkini atabilir misiniz

Hocam benim AoD kapalı, Wi-fi bağlanıyorum fakat kapalı ekran sürem daha fazla oluyor yani telefonla gün içerisinde çok uğraşmıyorum genelde 12-13 saat kapalı 4 saate yakın da açık ekran süresi falan oluyor. Müzik falan da dinliyorum günde 1 saat, Discord'da da 2-3 saate yakın falan takılıyorum tabii bunlar kapalı süreye yazılıyor.a

Merhaba,

Ben 5 gün önce S23 aldım, 5 gündür kullanıyorum. Ekran süresi bana normal değil gibi geliyor, şarjı hızlı bitiyormuş gibi geliyor. Size aşağıya ekran süremi bırakacağım, bir bakabilir misiniz?

Bu ekran süresinde şarjımı %85 > %20 civarına getirdim yani %85'ten %20'ye kadar kullandım.

Not: Discord'u 3 saat 34 dakika arka planda kullandım, seslideydik arkadaşlarla.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum şuanki durumu nedir düzeldi mi garantiye mi verdiniz ya da

Vallahi bazıları 7-8-9 saat nasıl alıyor şaşırıyorum. Ben de alalı 10-11 gün falan oldu. Bakıyorum 3,5-4-5 saat ekran süresi alıyorum. Garibime gidiyor.

Söylenenin aksine böyle olması biraz can sıkıcı.

Hocam çözebildin mi sorunu? Ben de birkaç gün önce aldım, aynı bu sorunu yaşıyorum.

Hocam çözebildin mi sorunu? Ben de birkaç gün önce aldım, aynı bu sorunu yaşıyorum.
Hocam AOD kapattım. Ben şarjımı 20-100 olarak yaptığımdan dolayı 6,5-7 saat alıyorum hocam. Kullanıma göre de bu değişebilir tabii. İlk zamanlar optimizasyon oluyordu galiba.

Hocam AOD kapattım. Ben şarjımı 20-100 olarak yaptığımdan dolayı 6,5-7 saat alıyorum hocam. Kullanıma göre de bu değişebilir tabii. İlk zamanlar optimizasyon oluyordu galiba.
5,5 civarına da düşüyor ara ara. Kullanıma göre değişiyor yalan söylemeyeyim. Dün 6,5 saat. Önceki gün 5 Saat 43 Dakika almışım.

Son düzenleme:

5,5 civarına da düşüyor ara ara. Kullanıma göre değişiyor yalan söylemeyeyim. Dün 6,5 saat. Önceki gün 5 Saat 43 Dakika almışım.
Evet benimki de toparladı gibi. İlk gün denediğimde 4 saat falan almıştım. Şimdi 20-100 aralığında 5.5 saat süre aldım. Ve her şey açık. Aod, wqhd+, 120hz vs. Sanırım dediğin gibi belki ilk zamanlar batarya kullanıma göre optimizasyon yapıyor olabilir.

Hocam batarya aldığımdan beri üzüyordu da bugün DH'de bir arkadaşın yaptıklarını uyguladım ve %100 şarj ettim, bugün gayet iyi. Birkaç gün daha böyle kullanayım size net bir dönüş yapacağım batarya konusunda. Bugünkü gibi olursa benim için fazlasıyla yeter diyebilirim. Şu anda %37 şarjım var ve 5 saate yakın açık ekran 14 saat de kapalı ekran süresi var. Ben telefonla çok uğraşan bir insan değilim günde 9-10 saat açık ekran süresi almam bir işime yaramaz çünkü zorlasam dahi bir günde 5-6 saat ekranım açık kalır maksimum, o yüzden bu telefon benim için yeter gibi duruyor şimdilik. Pili hariç her şeyi on numara zatenme
Merhaba ben de s23 kullaniyorum. Rica etsem ayarlari yaptigin yorumun linkini vs. paylasma sansin var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı