S23 Ultra şarjdayken gelen ses

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar yeni S23 Ultra telefon aldım. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. Fakat aklıma bir şey takıldı. Ben bu telefonu şarja taktığımda süper hızlı şarj simgesi ile beraber şarja takma sesi çıkıyor. Belirli bir süre sonra tekrardan aynı ses çıkıyor. Sanki telefonu şarja yeni takmışım gibi. Soket mi bozuk acaba diyeceğim fakat şarj olmasında bir sıkıntı yok. Çok hızlı şarj oluyor. Neden böyle yapıyor aynı telefondan kullanan varsa yazabilir mi? Sizde de bu durum var mı?

Aynı telefona sahibim, eğer şarj bağlantısı gidip gelmiyorsa hiç böyle bir problem yaşamadım.

O ses tekrar çıktığında ekranınızda şarj durumunu gösterir simge çıkıyorsa muhtemelen sizinki de bağlantı kaynaklı olabilir.

Aynı telefona sahibim, eğer şarj bağlantısı gidip gelmiyorsa hiç böyle bir problem yaşamadım.

O ses tekrar çıktığında ekranınızda şarj durumunu gösterir simge çıkıyorsa muhtemelen sizinki de bağlantı kaynaklı olabilir.

Turkuaz rengi gibi şarj durumunu gösterir simge çıkıyor evet fakat şarj oluyor. Oynattığımda filanda sorun yok. Birden bazen o sesi duyuyorum. Ama şarj olmaya devam ediyor. 1 saat 10 dk civarındada şarj oluyor.

S23 kullanıyorum bende o sorun hiç olmadı. 5 Mayıs'tan beridir kullanıyorum. Sizin büyük ihtimalle kablo da ya da girişte sorununuz olabilir veya Bixby rutinden bir ayar yaptıysanız o da olabilir kontrol edin Bixby Rutinleri şarj pil ile alakalı bir şey varsa o rutini kaldırın şayet yoksa dediğim gibi kablo veya girişte sorun vardır. Durup dururken olmuyor çünkü S23 serisin de.

S23 kullanıyorum bende o sorun hiç olmadı. 5 Mayıs'tan beridir kullanıyorum. Sizin büyük ihtimalle kablo da ya da girişte sorununuz olabilir veya Bixby rutinden bir ayar yaptıysanız o da olabilir kontrol edin Bixby rutinleri şarj pil ile alakalı bir şey varsa o rutini kaldırın şayet yoksa dediğim gibi kablo veya girişte sorun vardır. Durup dururken olmuyor çünkü S23 serisin de.

Benim telefon S23 Ultra. Sifir aldim kablosu kutudan çıkan orijinal kablo. Elimde 33 wattlik şarj aleti var onunla şarj ediyorum.

Arkadaşlar yeni S23 Ultra telefon aldım. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. Fakat aklıma bir şey takıldı. Ben bu telefonu şarja taktığımda süper hızlı şarj simgesi ile beraber şarja takma sesi çıkıyor. Belirli bir süre sonra tekrardan aynı ses çıkıyor. Sanki telefonu şarja yeni takmışım gibi. Soket mi bozuk acaba diyeceğim fakat şarj olmasında bir sıkıntı yok. Çok hızlı şarj oluyor. Neden böyle yapıyor aynı telefondan kullanan varsa yazabilir mi? Sizde de bu durum var mı?
Çözüm bulabildiniz mi acaba ?

Sanki gitti gibi cok nadir yapio sanki ama fark etmiyorum. Şarj olmasında sıkıntı yok. 1 saatte şarj oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı