S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

S23U vs 14 PM

• S23U

Oy: 79 60,8%
  • 14 Pro Max

Oy: 51 39,2%

• Oy verenlerin toplamı
    130
Bence S23 al hem fiyat performansı hem de cihaz performansı mükemmel. Özellikle Snapdragon işlemcisi olan cihazlar çok kullanışlı.
Bionic işlemcisi olan cihazlar kullanışlı değil herhalde :D

İşine gelmeyince hemen haksız haksız saldırıya geçersin tabii :D 10 bin mAh bataryalı telefon ilk kez senden duydum :D Uyduramamış bile. Fanboylarla mücadele etmek çok zor...
Biraz aklını çalıştırabilseydin oradaki 5bin 10bin kelimesinin ikileme anlamında kullanıldığını bilirdin. Herhalde bende biliyorum 10bin mAh telefon olmadığını. Soruma cevap vermek yerine konuyu saptırmak da tam bir Android fanboyundan beklenen şeyler... :)

Biraz aklını çalıştırabilseydin oradaki 5bin 10bin kelimesinin ikileme anlamında kullanıldığını bilirdin. Herhalde ben de biliyorum 10bin mAh telefon olmadığını. Soruma cevap vermek yerine konuyu saptırmak da tam bir Android fanboyundan beklenen şeyler... :)

Arkadaşım, öncelikle para ödediğin fırmanın fanlığını yapmak yerine bilgi birikimi edinebilirsin. 8 Gen 2, A16' Bionic'den GPU'da, NPU'da ve ISP'de daha güçlü, CPU'da ise az bir farkla A16 güçlü ancak bu fark 8 Gen 2'nin GPU'da attığı fark kadar değil. Pil meselesine gelecek olursak iOS ile Android'in kaynak tüketimi birbirinden çok farklı, ikisinin de avantajları ve dezavantajları var ancak 5000 MAh'li telefonun günğ çıkartmamasının yazılımla ilgisi yok, işlemcinin güç tüketimiyle ilgisi var. Koy 8 Gen 2'yi ve 3000 MAh'ı o telefon 6-7 saatten aşağı SoT vermez. Ayrıca IPhone'lara kullanışlı demişsiniz ancak Android 11'in bile , iOS 16'dan daha işlevsel özellikleri var. 2023'te iOS ile One UI, PixelUI gibi arabirimlerin tek farkı ekosistem el verişliliği.

Biraz aklını çalıştırabilseydin oradaki 5bin 10bin kelimesinin ikileme anlamında kullanıldığını bilirdin. Herhalde bende biliyorum 10bin mAh telefon olmadığını. Soruma cevap vermek yerine konuyu saptırmak da tam bir Android fanboyundan beklenen şeyler... :)
Hahahaa rezilliğini hemen saçma saçma ifadelerle örtemezsin :) Bilgisizsin.

Aynı şey senin için de geçerli :D Teknoloji cahilisin ve Çöpdroid fanboyusun :D
Çöpdroid demen bile seninle insan gibi konuşamayacağım anlamına geliyor zaten :) 2015 yılında 750p ekran kullanan iPhone yerine 1440p QHD ekran kullanan Samsung'un daha iyi olduğunu söyleyen ben mi teknoloji cahili oluyorum? :D

Çöpdroid demen bile seninle insan gibi konuşamayacağım anlamına geliyor zaten :) 2015 yılında 750p ekran kullanan iPhone yerine 1440p QHD ekran kullanan Samsung'un daha iyi olduğunu söyleyen ben mi teknoloji cahili oluyorum? :D
Bari haklı çıkacağım diye yanlış bilgi verme. 2015 yılında çıkan iPhone 6s Plus'ın ekranı FHD.

Ekran, kamera, batarya ve işlemci.
Kamerada daha çok berabere bir durum söz konusu. İşlemci olarak da daha iyi değil. A16 net bir şekilde SD8G2’den daha iyi. Geekbench puanlarında tek çekirdekte 2000’i nadiren geçebilirken A16 2500 civarı puan alıyor. Keza çoklu çekirdekte SD8G2 5000 küsür alıyor A16 ise 6500 civarı puan alıyor. Nasıl daha iyi oluyor? Pil performansında da yine iPhone 14 Pro Max daha iyi. YouTube’da birçok test mevcut. Ekran konusunda ise aynı fikirdeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı