S23 Ultra vs iPhone 14 Pro Max

Şu tarz şeylerin yorumları neden fanboylarla doluyor hala anlayamıyorum :d Herif dinamik adayı öve öve bitirememiş ya ona hala gülüyorum. IPhone'un övülücek onca tarafı var gidip mühendislik başarısızlığı olan kısmını övüyorlar. Aynen adamlar zevkinden dinamik ada koydu. Kesinlikle çentiği kaldıramadıkları için değil. Neyse şimdi beni de linçlerler kaçayım. İkisi de güzel telefon demek çok zor cidden şu fanboylar için

Kesinlikle katılıyorum. Tabii ki ikisi de çok iyi cihaz, işletim sistemi sebebiyle segmentleri farklı. Yıllarca Android kullanıp IOS'a geçmiş biri olarak ben olsam iPhone alır geçerdim. Aldığım cihazı yıllarca kullanıyorum, kaldı ki böyle paralar vereceksem çok uzun süre değiştirmem. Uzun vadede aldığı yazılım desteği olsun, yıllar geçse de değerinden çok bir şey kaybetmemesi olsun, yıllar geçse de halen piyasada yedek parçası bulunabiliyor ve Android cihazlara nazaran uygun olması gibi sebeplerden direk iPhone alırdım.

Hocam tartışmasız falan diyorsonuz. Somut bir cevap bekliyorum. iPhone 14 Pro Max kullanınca ekranın içine mi giriyoruz ne yani.
Nasıl bir cevap bekliyorsun anlamadım. Bazısı S23 iyi diyor bazısı iPhone iyi diyor. Bunun somut olarak daha iyi olanı diye bir şey yok. Kimse çıkıp da "Evet bu telefon kesin olarak daha iyidir" diyemez. Herkes fikrini yazıyor ona göre karar vermek sana kalmış.

Hocam tartışmasız falan diyorsonuz. Somut bir cevap bekliyorum. iPhone 14 Pro Max kullanınca ekranın içine mi giriyoruz ne yani.
Şu tarz konular neden açılıyor anlamıyorum. Zaten ikisi de mükemmele yakın telefonlar. İkisi de üzmez. Ki geride yüzlerce aynı karşılaştırmanın konusu var. Sadece gözünüze güzel geleni alıp geçin bu kadar paranız varsa. Forumlarda fanboy çocuklarla uğraşarak bir bilgi alamazsınız işin içinde belli firmaların ürünleri varken. Bazı objektif sayılabilece yt kanalları var onların videolarını izleyebilirsiniz

@566156 Sen hastalıklı mısın ya :d Adam akıllı argüman sunmadan dediğim şeyi yapıyorsun birde gelip kızgın atıyorsun. Sizin gibi tipler yüzünden buraya çocuk ortamı deniyor. Apple kalitesiz demiyorum. Fanboyları kalitesiz. Aynı Samsung, Nvidia ve diğer tüm firmalarınki gibi. Ürünleri beyninizle değil logolarına göre seçiyorsanız ben napabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@AliMuhsin Hangisi daha güzel geliyorsa o telefonu al.
iOS:
IOS_16_Homescreen.png

Android demeyeyim çünkü One UI vardı sanırım. İnternetten bakabilirsin.

iPhone 14 Pro Max kullanıyorum bu versusu S23 ultra alır. Samsung mağazasında S23 ultrayı epey inceledim kesinlikle daha iyi bir cihaz. 14 Pro max’in kamerası abartıldığı kadar iyi değil. S23U Kamera olarak önde. Ekranı daha iyi ve gerçek 120hz çok daha akıcı. İşlemci olarak da benchmarklar yalan söylemez, 8gen2 A16’ın çoğu konuda önünde şu an. iOS’a alışık değilsen S23U al geç. iOS’a alıştıktan sonra android cihazların arayüzü bana çok dandik ve oyuncak gibi geliyor, elime alasım gelmiyor açıkçası.

Geri
Yukarı