S23 vs S23 Ultra

Öyle bir ihtimal yok server kayıt daima güncellemeleri alır çünkü rootla yapılan bir işlem değildir. Doğrudan telefona yazılır ve oldukça pahalıdır. Telefona isterseniz custom ROM atın, isterseniz Odin'den stock ROM flashlayın, isterseniz factory reset atın, fark etmez. O IMEI asla gitmez.

"Server kayıt = BTK kaydı" desek yeridir. Server kayıt için 2 IMEI numarası belirliyorsunuz (IMEI numaralarını kendiniz buluyorsunuz, server size IMEI sağlamıyor, elinizde olan 2 adet IMEI numarasını telefonunuza yazıyorlar) ve 10 dakikalık bir işlemin sonucunda telefonunuza belirttiğiniz 2 IMEI adresi yazılmış oluyor. Doğal olarak telefonunuz açılıyor.

Kesinlikle güncelleme almama ya da herhangi bir problem yaşama söz konusu değildir. BTK kaydı neyse server kaydı da odur, hiçbir farkı yoktur. BTK kaydı telefonunuzda halihazırda bulunan IMEI'yi Türkiye'de sinyale açar, server kaydı ise halihazırda Türkiye'de sinyale açık bir IMEI numarasını telefonunuza yazar.

Sonuç olarak ikisi de aynıdır fakat fiyat olarak server kaydı çok daha ucuzdur.

Merhaba çok araştırdım en mantıklı açıklamayı siz yapmışsınız ben 2 ay önce S23 Ultra aldım server kayıtlı imelleri sağlam kayıtlı görünüyor aldığım arkadaş güncelleme alır demişti ama ben hala Android 14 sürümünü almadım sizce gelir mi imeiller Samsung cihazlara ait değildi problem olur mu olaki güncelleme gelmedi ben size nasıl ulaşırım ulaşırsam kaydı tekrar siz yapabilir misiniz cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Merhaba çok araştırdım en mantıklı açıklamayı siz yapmışsınız ben 2 ay önce S23 Ultra aldım server kayıtlı imelleri sağlam kayıtlı görünüyor aldığım arkadaş güncelleme alır demişti ama ben hala Android 14 sürümünü almadım sizce gelir mi imeiller Samsung cihazlara ait değildi problem olur mu olaki güncelleme gelmedi ben size nasıl ulaşırım ulaşırsam kaydı tekrar siz yapabilir misiniz cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Cihaz global Avrupa kodlu

S23 yurt dışı ne kadara alacaksın?
Ben cihazı aldım 2 ay önce 28 binliraya server kayıtlı güncelleme gelecek dediler hala gelmedi ve satan kişi geleceğini idaa ediyor gelirmi yada benim gibi ayıpta güncelleme almışmı acaba

Son düzenleme:
Cihaz global Avrupa kodlu

Ben cihazı aldım 2 ay önce 28 binliraya server kayıtlı güncelleme gelecek dediler hala gelmedi ve satan kişi geleceğini idaa ediyor gelirmi yada benim gibi ayıpta güncelleme almışmı acaba
Merhaba güncelleme ile ilgili bir gelişme oldu mu. Malesef aynı sorun bende de var

Yeni konular

Geri
Yukarı