S23 vs S23+

Hangisini almak daha mantıklı?

• S23 256GB

Oy: 27 35,5%
  • S23+ 256GB

Oy: 49 64,5%

• Oy verenlerin toplamı
    76
Merhaba.

Daha öncelerden birçok konu açmıştım. Ancak artık kesin olarak bu iki modelden birini almak konusunda karar kıldım.

İkisinin de belirli noktalardan birbirine karşı üstün tarafları var.

S23 ekran renk doygunluğu olarak çok daha iyi. 425 PPI ile 393 PPI yoğunluğa sahip S23+'ı eziyor.

Ancak bakılınca S23+'ın artıları daha fazla gibi. 45W hızlı şarj, daha büyük bir batarya gibi. Ekranı aşırı büyük gelmedi şahsen. S9+ ile aynı boyutlarda.

İki cihaz arasında 8K lira gibi ciddi bir fark var. Ama bu fiyata değecek mi önemli olan o.

Kullanıcılar varsa onların yorumlarını almak şahsen daha iyi olur. Yorumlara açığım.

Not: S23 Ultra al diyeceklerin konuya bakmamasını rica ediyorum. Bu kadar spesifik bir şeye ihtiyacım yok.

Şimdiden teşekkürler.

Büyük ekran ve daha iyi batarya performansı istiyorsan S23 Plus; tek elle kullanım rahatlığı istiyorsan S23 almanı tavsiye ederim. Şahsi fikrim ikisi arasında S23 Plus almak bence daha mantıklı.

S23 boyutu küçük olduğu halde güzelse S23+ çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Aralarında şuan 5K gibi fark var. Acaba o farka değer mi?
S23 kullanıyorum ve değeceğini düşünmüyorum hocam eğer büyük ekran takıntınız yoksa. S23'ün bataryası her türlü günü çıkarıyor zaten ki ben 2 güne bir şarj ediyorum.

S23 kullanıyorum ve değeceğini düşünmüyorum hocam eğer büyük ekran takıntınız yoksa. S23'ün bataryası her türlü günü çıkarıyor zaten ki ben 2 güne bir şarj ediyorum.
Kullanım durumunuz nasıl hocam? Ben telefonu sürekli kullanan birisiyim. Şarj konusu önemli bir şey benim için. S23 ile S23+ arasında 2 saatlik şarj kullanım süresi var.

Kamera, işlemci, soğutma vs. aynı iki modelde. Sadece ekran ve batarya farkı var. Eğer bunlar sizin için önemli değilse S23 fiyatı dolayısıyla daha mantıklı ama bazen bunlar çok önemli şeyler de olabiliyor.
Sizin kullanımınıza ve tercihinize kalmış.

S23+'ı teknoloji mağazalarında deneyimleyebilen var mı? MediaMarkt'a gittim, göremedim. S23 ve Ultra modeli var. Bir bakıp boyutlarını karşılaştıracaktım da yok.

Boyut olarak S23+ daha büyük. S23 6.1 inc, S23+ ise 6.6 inc. Ayrıca hiçbir mağaza da ürün bulunmuyor. Hepsiburada, Trendyol üzerinden satanlar var fakat TR cihazı mı yoksa yurt dışı mı belli değil. Satıcaya sordum ve TR cihazı olduğunu söyledi ama ne kadar doğru orası meçhul.

Boyut olarak S23+ daha büyük. S23 6.1 inc, S23+ ise 6.6 inc. Ayrıca hiçbir mağaza da ürün bulunmuyor. Hepsiburada, Trendyol üzerinden satanlar var fakat TR cihazı mı yoksa yurt dışı mı belli değil. Satıcaya sordum ve TR cihazı olduğunu söyledi ama ne kadar doğru orası meçhul.
S23U gibi yani. Ama işte elde bi tutmak lazım telefonu. Mağazalara niye getirmiyorlar anlamış değilim.

S23u gibi yani. Ama işte elde bir tutmak lazım telefonu. Mağazalara niye getirmiyorlar anlamış değilim.

Vallahi hocam bende anlamadım. Samsung'un mağazasın da bile telefon yok. Hiçbir yer de bulamadım. Büyüklüğü benim için sorun olacağını sanmıyorum. Şu an kullandığım telefon 6.5 inc. S23 Ultra'ya bakabilirsin. Ultradan biraz daha küçük.

Geri
Yukarı