S23 vs S23+

Hangisini almak daha mantıklı?

• S23 256GB

Oy: 27 35,5%
  • S23+ 256GB

Oy: 49 64,5%

• Oy verenlerin toplamı
    76
Makaleler
15
Merhaba.

Daha öncelerden birçok konu açmıştım. Ancak artık kesin olarak bu iki modelden birini almak konusunda karar kıldım.

İkisinin de belirli noktalardan birbirine karşı üstün tarafları var.

S23 ekran renk doygunluğu olarak çok daha iyi. 425 PPI ile 393 PPI yoğunluğa sahip S23+'ı eziyor.

Ancak bakılınca S23+'ın artıları daha fazla gibi. 45W hızlı şarj, daha büyük bir batarya gibi. Ekranı aşırı büyük gelmedi şahsen. S9+ ile aynı boyutlarda.

İki cihaz arasında 8K lira gibi ciddi bir fark var. Ama bu fiyata değecek mi önemli olan o.

Kullanıcılar varsa onların yorumlarını almak şahsen daha iyi olur. Yorumlara açığım.

Not: S23 Ultra al diyeceklerin konuya bakmamasını rica ediyorum. Bu kadar spesifik bir şeye ihtiyacım yok.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

Daha öncelerden birçok konu açmıştım. Ancak artık kesin olarak bu iki modelden birini almak konusunda karar kıldım.

İkisinin de belirli noktalardan birbirine karşı üstün tarafları var.

S23 ekran renk doygunluğu olarak çok daha iyi. 425 PPI ile 393 PPI yoğunluğa sahip S23+'ı eziyor.

Ancak bakılınca S23+'ın artıları daha fazla gibi. 45W hızlı şarj, daha büyük bir batarya gibi. Ekranı aşırı büyük gelmedi şahsen. S9+ ile aynı boyutlarda.

İki cihaz arasında 8K lira gibi ciddi bir fark var. Ama bu fiyata değecek mi önemli olan o.

Kullanıcılar varsa onların yorumlarını almak şahsen daha iyi olur. Yorumlara açığım.

Not: S23 Ultra al diyeceklerin konuya bakmamasını rica ediyorum. Bu kadar spesifik bir şeye ihtiyacım yok.

Şimdiden teşekkürler.

S23+ daha iyi bir cihaz ama S23 de gayet güzel cihazdır.

Lakin arada bulunan fiyat farkı değmez.

Ikiside güzel, ikiside sizi cok memnun eder. Eger 8k size fazla zorlamiyorsa plus alın, zorluyorsa normalini alin.
Ben olsam aradaki fark 4-5k olsa direk plus derdim ama 8k da iki defa düsünürüm.

S23 Plus'ın ekranı size büyük gelmediyse S23 kesin küçük gelecektir.
S9+ ile aynı boyutta hocam. S23 benim eski cihazımla aynı boyutta. (S10e.)

Arkadaşlar ekran büyüklüklükleri fazla olsa da gövdeden dolayı hakikaten bu kadar büyük hissedilmiyor.

İki cihaz da tam benlik aslında. Ancak aradaki fark hakikaten iki defa düşündürüyor.

Aradaki fiyat farkıyla 2. Bir orta segment telefon alınır.
O paraya da şahsen S9+ı satar S10 alırım yedek cihaz olarak hocam.

Geri
Yukarı