S23 vs S24 vs iPhone 13

İnternetsizim

Decapat
Daha fazla  
Şu an kullandığım telefon S20FE bunu anneme verip kendime yeni bir telefon almak istiyorum. Şu anda 32 bin TL gibi bir miktar param var üstüne ekleyebilirim ve bu saydığım 3 telefon arasında en çok kararsız kaldım. S23 ile iPhone 13 arasında oluyor ve kime sorsam genel olarak iPhone daha iyi diyor ama emin değilim. S23 kötü telefon değil. Ara ara oyun oynarım, dizi izlerim, video izlerim, sosyal medya kullanırım, kamera çok kullanmam nadir. Öneriniz ne olur?

Şu an kullandığım telefon S20FE bunu anneme verip kendime yeni bir telefon almak istiyorum. Şu anda 32 bin TL gibi bir miktar param var üstüne ekleyebilirim ve bu saydığım 3 telefon arasında en çok kararsız kaldım. S23 ile iPhone 13 arasında oluyor ve kime sorsam genel olarak iPhone daha iyi diyor ama emin değilim. S23 kötü telefon değil. Ara ara oyun oynarım, dizi izlerim, video izlerim, sosyal medya kullanırım, kamera çok kullanmam nadir. Öneriniz ne olur?

iPhone 13'te iyi ama S24 yeni çıktığı için ömrü çok uzun olur.

S23 256 GB az önce elime ulaştı. S8 kullanıyordum 6 yıldır. Bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim. Küçük bir bilgisayar gibi yapmışlar çok iyi.

Ben s23 kullaniyorum, bataryasi cok guzel, samsunglarin oled ekranlarina bayiliyorum. Android tarafinda cift w.app kullanmak gibi seylerde cok hosuma gidiyor. S24 u incelemedim ama anladagim kadariyla ciddi bir donanim farki yok AI yazilim ozelliklerini satmaya calisiyorlar anladigim kadariyla.
Iphone tercih ediyorsanda zaten kalite tarafinda diyecek bir laf yok.

S23 256 GB.

Oyun kameradan daha önemliyse 13T Pro da bakabilirsiniz.

Xiaomi tarafı F/P telefonları güzel ama yazılımda ne kadar iyi emin değilim genelde sorun yaşayan kişiler çok gördüm ondan dolayı ona çok yönelmek istemiyorum.

MacBook + AirPods kombosu yapmayacaksanız çok da gerekli değil bence iPhone 13.

MacBook şu an aklımda yok ama AirPods 2. nesil almayı düşünüyorum aklımda var.

Geri
Yukarı