S3 mini Android Kitkat ROM önerisi

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese selam. Samsung Türkiye'ye sordum " Galaxy S3 mini kitkat ne zaman ? " diye o sayfa da bana " Bu sene için S3 mini için güncelleme planlanmıyor. " dediler. Bende Kitkat ROM arıyorum. Öneride bulunur musunuz? Ha bir de acaba bu Kitkat ROM'lar ROOT'lu mu oluyor ?

CyanogenMod kurabilirsiniz kasma falanda yapmıyor. Ayrıca android sürümüde 4.4.2 Kitkat bizzat denedim 1-2 ufak sorun vardı bende onların neden olduğunu anlamadım. Sorunlar ise rehber numaraları siliniyordu ya da kayboluyordu ve alarm çalışmıyordu nedense. Daha sonrada Google'ye bağlanamadı onu hala anlamadım.

CyanogenMod kurabilirsiniz kasma falanda yapmıyor. Ayrıca android sürümüde 4.4.2 Kitkat bizzat denedim 1-2 ufak sorun vardı bende onların neden olduğunu anlamadım. Sorunlar ise rehber numaraları siliniyordu ya da kayboluyordu ve alarm çalışmıyordu nedense. Daha sonrada Google'ye bağlanamadı onu hala anlamadım.

Bendede S3 Mini var, CyanogenMod 11 (Android 4.4.2) kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok, hergün güncelleme geliyor. Tüm sorunları çözdüler. Ve ROM'lar ROOT'lu geliyor. Advandex, istersen bi güncelle. Bu (http://novafusion.pl/downloads/) siteye gir, ordan S3 miniyi seç, daha sonrada CyanogenMod'u. En son sürümü indirebilirsin. Her hafta kontrol et güncelleniyor. Güncellendiğini sonundaki koddan anlıyabilirsin. Örneğin, KitKat 4.4.2 (CyanogenMod 11.0) 20140510, sonundaki kod 510 değilde 520 oluyor mesala. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı