S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

üstünden baya zaman geçmiş ama bir sorunum var bro. senin verdiğin discovery mt5 dosyasını indirmedi bende başka siteden indireyim dedim ve işlem başarısız oldu.

arkadaşlar f2fs olarak yükledim açılmadı ext4 olarak yükledim açılmadı .cyanogenmod 12 den 11 e geçiyordum bi yardım etseniz telefon açılmıyo

Hocam merhaba ben burada gelen 'Gapps''ı indirecek yeri bulamadım yardımcı olur musunuz?

"Sonra yine S3 Mini'yi seçiyoruz ve Gapps kısmına girip çıkan dosyayı indiriyoruz"

Ayrıca recovery.tar.md5 dosyası indirilemiyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyi geceler. Şöyle bir sorunla karşılaştım ve telefon şu anda açılmıyor. odinden düzgün bir şekilde yükleme yaptım. ses açma orta kilit tuşuyla girdim. wipeleri yaptım. format system yaptım fakat sd karttan yüklemek için seçtiğimde e: cant mount external sd hatası alıyorum. bilgisayara bağlayınca da maalesef görmüyor telefonu. şu anda çaresiz kaldım. ne önerirsiniz?

Arkadaşlar iyi geceler. Şöyle bir sorunla karşılaştım ve telefon şu anda açılmıyor. odinden düzgün bir şekilde yükleme yaptım. ses açma orta kilit tuşuyla girdim. wipeleri yaptım. format system yaptım fakat sd karttan yüklemek için seçtiğimde e: cant mount external sd hatası alıyorum. bilgisayara bağlayınca da maalesef görmüyor telefonu. şu anda çaresiz kaldım. ne önerirsiniz?
Odinden Stock rom atabilirsiniz.

Acil yardımınıza ihtiyacım var.S3 Mini I8190 CyanogenMod kurulum rehberi videosunda 6.56dk takıldım telefonum S3 mini ve geri tuşu yok veya bilmiyorum.

Bataryayı çıkarttım şu anda telefonum açılmıyor lütfen birisi yardımcı olabilir mi :(

Hocam ben Recovery yüklerken sıkıntı yaşıyorum. Cihazım malasef orjinal sarj aleti elimde yok ve ODİN telefonumu bulmuyor. Ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı