S3 Mini CyanogenMod 11 Kurma Rehberi

Recovery moda giremiyorum bir türlü. İlk defa rom yüklemeye çalışıyorum. Download modda 3 kere yükleme yaptım ama bir türlü giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@araci123 Dostum telefonu kapatıp ses kısma + kilit tuşu + home tuşuna basılı tutarak recovery'e girebilirsin. :D

@Silinen üye 3 Hafta daha bende S3 Mini, daha sonrada G3 Beat alıp bunu anneme vereceğim. Ama rehber gelmeyecek değil, rehberleri ablamın telefonu ile çekiyordum, ama artık G3 Beat'imle çekerim. :)

@araci123 Dostum telefonu kapatıp ses kısma + kilit tuşu + home tuşuna basılı tutarak recovery'e girebilirsin. :D

Ses kısma, power ve home downloadı açıyor. Onda sıkıntım yok :D Ses açma, home ve powera basınca normal olarak açılıyor. Recovery mod yok ortada. Kitkatı çok istiyorum yardım edin :D Başka bir program veya yazılım falan mı kullanacağım ? Yukarıda anlattığın her şeyi yaptım ama recovery moda giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı