S3 Mini İçin Android 4.4.3 Çıktı! (CyanogenMod 11)

Bir an 4.4.3'ü görünce heyecanlandım, CM çıktı. Rom işinden usandım, resmi 4.3'e bile razıyım. Ah Samsung.

Bende usandım artık. Zaten dün yükledim, stabillik gitmiş, böyle telefon çalınca ekran açılmıyor. Bugünkü sürüm ile düzelticeklerini umuyorum. Zaten 4.4.3 ile rehber değişmiş sadece.

Buyrun resimler :

Screenshot_2014-06-08-18-34-21.png

Screenshot_2014-06-08-18-34-36.png

Screenshot_2014-06-08-18-34-57.png

Screenshot_2014-06-08-18-39-39.png

Birde TWRP yükleyip öyle sıfırlayalım. Buldum TWRP, ROM'da kurarız süper olur. Şimdi Yandex disk'e yüklüyorum. Nasıl kurulucağınıda buldum, siz ayarlara girin, ordan geliştirici seçenekleri, ordanda USB hata ayıklamayı açın. Bende hemen yükleyip linki atıyorum. :D

miro.rar — Yandex.Disk
Bunu indirin masaüstüne çıkarın. İçinde bir klasör var zaten. Telefonunun USB hata ayıklamasını açın dediğim gibi, sonra telefonu açık şekilde bilgisayara bağla. Sonra o klasörün içinde install.bat var. Onu aç ve bekle yüklenicek o. :) Yüklendikten sonra haber ver.

http://i.hizliresim.com/A2VVnq.png

Böyle bir şeyler yazıyor yüklemiyor bu sorunu nasıl düzeltecegim ? :(

kardeşim ben cm yi sorunsuz yükledim çalışıyor ancak sim kartımda numara olmasına ragmen rehbere aktarmıyor. birde menüde düzenleme yapamadım heralde cm lerde böyle bir özellik bulunmamakta yada var mı bir yolu?
bu ikisinin çözümü için sizden tavsiyelerinizi bekliyorum

http://i.hizliresim.com/A2VVnq.png

Böyle bir şeyler yazıyor yüklemiyor bu sorunu nasıl düzeltecegim ? :(

Hocam arkadaşta da Xperia Arc S vardı Bootloader kilidini açmak için Sony'nin sitesine IMEI girdik zar zor bir Recovery kurduk ama ROM'u kuramadık, Samsung'a günde 3-4 kez farklı ROM atan biri olarak bu Sony kadar belalı bir iş görmedim çok kez de bozduk, Sony'nin "Emma" yazılımı ile zar zor kurtardık. Uğraşmaya değecek gibi değil kaç gün uğraştım sonuç; Bootloader kilidi açılmış ve garantisi uçmuş bir cihaz, 4.0'dan Android 2.3'e indi güncelleme de kurulmadı ROM da atamadık neyse güzel günlerdi. Tabi senin Sony'de işler nasıl bilmem.

Edit; Çok moral bozmamışımdır umarım :D

Hocam arkadaşta da Xperia Arc S vardı Bootloader kilidini açmak için Sony'nin sitesine IMEI girdik zar zor bir Recovery kurduk ama ROM'u kuramadık, Samsung'a günde 3-4 kez farklı ROM atan biri olarak bu Sony kadar belalı bir iş görmedim çok kez de bozduk, Sony'nin "Emma" yazılımı ile zar zor kurtardık. Uğraşmaya değecek gibi değil kaç gün uğraştım sonuç; Bootloader kilidi açılmış ve garantisi uçmuş bir cihaz, 4.0'dan Android 2.3'e indi güncelleme de kurulmadı ROM da atamadık neyse güzel günlerdi. Tabi senin Sony'de işler nasıl bilmem.

Xperia serisi ile ilgilenmiştim Sola da bir hafta uğraşlarımın sonunda istediğimi gözü kapalı yapıyordum. Flashtool programı ile rom yükleyin uygun romu bulun tabi. 2'den 4'e, 4'den de 2.3 e çok kolay bir şekilde çekebilirsin.

@erdikara Hayır düzenleme yapılabiliyor. Rehbere isimde aktarılıyor.
Yalnız ben 4.4.4 sürümünü yüklemiştim. Linkten baktığımda 4.4.4 sürümü ile 4.4.3 ün dosyası aynı gözüküyor isimleri de aynı. aynı dosya değil mi yoksa yanılıyor muyum?

Hocam cihazı zaten gözden çıkardım. Yani bozulsada pek bir şey farketmez. Çok fazla kasıyor mesaj bile yazamıyorum :( Önere bileceginiz yöntemler varmı ? :(

S.a arkadaşlar. Ben Abidin bey'e bişey soracagım.
benim cihazım samsung s3mini ama (I8200Q) ve android sürümü 4.2.2. ama ben 4.1.2 yapmak istiyorum sürümü ama google ne kadar araştırsamda I8190'nın odin programı çıkıyor. Lütfen bana dogru sayfayı söylermisiniz ? birde ben mesela odinden 4.1.2 sürüm yapsam şu anda cihazımdaki bulunan telefonun kendi uygulamaları silinir mi? mesela CHATON FLİPBOARD gibi uygulamalar silinir mi yoksa otomatikmen yüklenir mi ? Yardım ederseniz çok seviniri.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-09-04-23-42-42.png
    Screenshot_2014-09-04-23-42-42.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 296
S.a arkadaşlar. Ben Abidin bey'e bişey soracagım.
benim cihazım samsung s3mini ama (I8200Q) ve android sürümü 4.2.2. ama ben 4.1.2 yapmak istiyorum sürümü ama google ne kadar araştırsamda I8190'nın odin programı çıkıyor. Lütfen bana dogru sayfayı söylermisiniz ? birde ben mesela odinden 4.1.2 sürüm yapsam şu anda cihazımdaki bulunan telefonun kendi uygulamaları silinir mi? mesela CHATON FLİPBOARD gibi uygulamalar silinir mi yoksa otomatikmen yüklenir mi ? Yardım ederseniz çok seviniri.

Hocam sürüm düşürmeyin. :D Sürümünüz gayet güzel, Samsung uygulamalarını silmek için cihazı ROOT'lamalısınız. :) ROOT'lamanızıda şiddetle öneririm. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı