S3 Mini Rom Önerisi

Max 1200 yapsam olur mu? Bide Sioplus var o daha mı iyi?
1200 Yapınca telefon kendini yeniden falan başlatıyor. Sioplus Falanda deneyerek göreceksin, örneğin performans modunda işlemci hep en yüksek hızda çalışıyor. CPU Spy uygulaması ile telefon kaç Mhz'de, kaç saat çalıştığını görebilirsin.

uploadfromtaptalk1415029356205.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1200 Yapınca telefon kendini yeniden falan başlatıyor. Sioplus Falanda deneyerek göreceksin, örneğin performans modunda işlemci hep en yüksek hızda çalışıyor. CPU Spy uygulaması ile telefon kaç Mhz'de, kaç saat çalıştığını görebilirsin.
Şuan 1200 bi sorun çıkarmadı inşallah bi sorun olmaz. Teşekkürler. =)

@berkant Ayhan Karabudak @Silinen üye Android Lollipop [5.0] Çıkmıştır. Fakat çok sorunlu stabil sürümü erkenden çıkar inşallah. Deneme amaçlı kurulum yaptım iyi gibiydi hafif lag vardı sanki ama kurulumdan sonra twrp açılmadı odinle geri cm11 kurmak zorunda kaldım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@berkant Ayhan Karabudak @Silinen üye Android Lollipop [5.0] Çıkmıştır. Fakat çok sorunlu stabil sürümü erkenden çıkar inşallah. Deneme amaçlı kurulum yaptım iyi gibiydi hafif lag vardı sanki ama kurulumdan sonra twrp açılmadı odinle geri cm11 kurmak zorunda kaldım. :)
Bendede kurduktan sonra TWRP açılmadı, hat falanda çalışmıyor şuan L'de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı