S4 Mini Android Güncelleme "En Son Sürüm Yüklü" Hatası

Şuan yükseltmeyi yaptım uygulamalar optimize ediliyor yazıyor. Bitince recovery modda telefonu sıfırlayayım mı ?

Bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Telefonumu başarıyla Android 4.4.2 ye yükselttim.

Şuan yükseltmeyi yaptım uygulamalar optimize ediliyor yazıyor. Bitince recovery modda telefonu sıfırlayayım mı ?

Bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Telefonumu başarıyla Android 4.4.2 ye yükselttim.
Sıfırlama yapman pil ömrü ve Android'in şişmesini önlemek için önemli bir nokta.

Birde sıfırladıktan sonra telefonu %100'e kadar şarj et, %15 civarına gelinceye kadar kullan işlerini hallet. %15 olunca *#0228# yaz arama ekranına. Önüne bir ekran gelecek BatteryStatus adında. Orada Quick Start tuşuna bas. Ekran otomatik olarak kapanacak. Ardından ekranı aç ve BatteryStatus'un altında pil değerinin daha düşük yazması gerekmekte genelde. Ardından telefonu %100'e kadar şarj et ve normal kullanımına başla. Artık pilin optimizasyonunu tamamladın ve pili tam kapasite kullanıyorsun. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı