S7 Edge Android'de Takılma Olur mu?

Eski sorunlu Touchwiz arayüzü yok, stabilite konusunda sıkıntı çekmezsin. Her telefon olduğu gibi bu model de ara sıra anlık takılabilir bu gayet normal. Donmayan telefon yok zaten. S7 Edge performans ve stabilite olarak iyi bir telefondur, kısa vade de sorun yaşatmaz. En az 3 yıl rahat kullanırsın. Android yapısı gereği de uzun kullanımda İOS'a göre stabilite konusunda daha geridedir. Bütçen varsa S7 Edge alman güzel tercih olur.

Geldi Samsung hater'i. Her konuda Apple ve Sony fanboyluğu yapmayı bırak.
Ben sana diyormuyum niye her telefon kıyaslamasında Samsung'u övüyorsun ? Sana ne istediğimi savunurum. Hani bu yalayıp yuttuğun telefonda telefon olsa tamam diyecem. Dünyanın çeşitli ülkelerine farklı donanımda olan cihazlar gönderiyor, bir modelinde ise hangisiydi hatırlamıyorum o modelin bazılarında Sony bazılarında Samsung kamera lensi vardı bu ayrı rezalet, Apple ile patent davasını kaybedip 10 kamyon bozuk para ile ödeme yapan bir firma Samsung dediğin buda ayrı bir rezalet, Her sene 50 model çıkartıp başa çıkamaması alel acele Note 7'i çıkartıp telefonun patlaması trajikomik :D Forumların "Samsung Galaxy bilmem şu model telefonum Android 6.0.1'i alacak mı?" Veya "Off ben niye güncelleme almıyorum :( " başka bir örnek "Samsung nolur S5'e güncelleme ver" gibisinden yakınan insanları görmek bambaşka bazen mısır patlağımı alıp bunları okuyorum. Geçenlerde gördüm İPhone 7'de simsiyah renk seçeneği var diye Samsung'da S7'ye yeni bir renk seçeneği eklemiş inci siyahı diye bildiğin İPhone 7'nin aynı rengi :D vs vs bu daha böyle uzar gider. Apple kusursuz mu ? Tabi ki değil böyle satır satır Apple ile de dalga geçerim ayrıca bir yazımda yazmıştım da onu bulabilirsem ekran fotoğrafı da atarım sorun değil ;) Demem o ki Apple ile Samsung'u kıyaslayınca hertürlü Apple kazanıyor. Ayrıca eski GOOGLE CEO'su Eric Schmidt ve Windows Phone sorumlusu Joe Belfiore'un da İPhone kullanması dediklerimi destekler nitelikte.

Geldi Samsung hater'i. Her konuda Apple ve Sony fanboyluğu yapmayı bırak.
:D

500 TL'lik Samsung kullanıp Samsung'a laf atmayın. Samsung'un üst modelleri çok kaliteli.

Not: Sony kullanıyorum. Samsung fanı değilim.
Komik adamsın. 500 TL'lik Samsung kullanmıyorum hep amiral gemileri kullandım bu yaz hepsini deneme fırsatım oldu BlackBerry'den tut İPhone'a kadar. Şuan da zaten güncel olarak İPhone 7 kullanıyorum. Öyle milletin ne kullandığını bilmeden atıp tutarak yorum yapmazsın böylelikle. Not: Evde Nokia'nın ilk Android'li telefonu X, İPhone 6S ve İPhone 7, İPad Air ve İPad 2, BlackBerry Z10, 3 tane Sony Xperia Z Ultra, Lenovo G50, Sony Vaio Vgn-SZ330p ayrıca dip not; Sony Vaio Türkiye'ye gelmeyen bir model özel olarak getirtildi. Ayrıca saymadığım sırf hobi niyetli alınan ne cihazlar var ;)

Sony veya kendi lensi kullandığı cihazlar arasında kamera kalitesi farkı yoktur ,isterlerse altın ile ödeme yaparlar sanane o para senin kasana gitmiyor , heryerde Samsung övdüğüm filan yok okumayı öğrenmelisin, Note 7'nin patlama sebebi yeterli batarya şişme payı bırakılmamasıdır teknoloji bilgin yoksa insanlara laf atma, bende sana uzar giderim. Boş muhabbetini okumaya dayanamıyorum tamamen fanboyluk kaynıyor, kendi telefonum Nokia marka eğerki Samsung fanboyu olsaydım elimde S7 Edge olurdu senin gibiler anca boş boş konuşur.

Apple cihazında şebeke çekmeme sorunu olunca ne demişti hepimiz iyi hatırlıyoruz :)

İstediğinizi savunamazsınız. Burası teknoloji forumu. Burada kaliteli olanı savunacaksınız. Farklı donanımlar yollamaları gayet normal. Bunu fakir ülkelere kötü, zengin ülkelere iyi mal göndermek olarak düşünün. Ne kadar ekmek o kadar köfte. O kamyonla bozuk para gönderme olayı yalan. Samsung eskisi gibi çok model çıkarmıyor. Telefonların %90'ı S, Note, A ve J serisine ait. Her birine yılda 3-5 telefon çıkartıyor. Note 7'nin patlaması çok sık değil zaten Samsung Note 7'leri geri topladı. Dandik bir firma emin olun toplamazdı. Eski telefonlara güncelleme gelmemesi gayet normal. 3 yıllık telefona güncelleme geleceğini düşünmeniz çok komik. O renge bir şey diyemem. Bazen firmalar birbirini kopyalar. Sonuç olarak Samsung gayet iyi bir marka.

Bu arkadaş teknoloji haberlerini gazete sayfalarından ve ergenlere hitap eden teknoloji kanallarından aldığı için kulaktan dolma haberleri gerçek sanarak burada bize saldırması normal.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı