S7 Edge Android'de Takılma Olur mu?

İşlevsellik olarak Android daha önde, bir işlem yapmak için binbir takla atmak mantıksız. Bunları bir iPad kullanıcısı olarak söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben S7 mi iPhone 7 mi sorusunun cevabını iki cihazı da günlük hayatta kullanmış olarak ve onlardan edindiğim deneyimlerim ile cevabını veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknolojiye düşkün hepimiziz yaptığımız projeleri biz zaten gösteriyoruz ama işimiz güz var zamanımız yok olsa daha iyisini yaparız zaten.

Adam jantı teknolojiye bağladı, oradan buradan parça alınca düşkünlük olmuyor başka bir şey oluyor ama ben onu söylemiyorum siz anlarsınız, herkes senin gibi gereksiz hobilerle meşgul olmak zorunda değil ben kitap okurum diğeri film veya belgesel izler illaki somut bir şeylermi yapmam gerek ?
Buyur buda kitaplıklarım.
Hızlı Resim - Img 1443
Hızlı Resim - Img 1444
Hızlı Resim - Img 1445

Al bak buda benim düşkünlüğüm, internetten çekip evde bastığım kitaplar.

Hızlı Resim - Img 1446
Hızlı Resim - Img 1447

Siz fanboy diye tartışıp dururken, ben doğru düzgün cevabı vereyim. Touchwiz kasmaz. Artık o S3 S4 zamanından kalma Touchwiz yok. Şimdiki Touchwiz gayet akıcı. Elbette aradan 1-2 yıl geçince yavaşlamaya başlayacak. Ancak bu bile o eski Touchwiz ile karşılaştırılınca hafif kalıyor.

Ben S7 mi iPhone 7 mi sorusunun cevabını iki cihazı da günlük hayatta kullanmış olarak ve onlardan edindiğim deneyimlerim ile cevabını veriyorum.
Lütfen hızlı şarj, kablosuz şarj ve kulaklık girişi olmayan iPhone'u övmeyin. Samsung neden daha az android yükseltmesi veriyor? Çünkü telefonun kaldırmayacağını biliyor. Android çıkıyor ama Samsung daha sonra güncelleme veriyor çünkü optimizasyon yapıyor. Note 7 patladı diye Samsung kötü olmuyor.
iOS 10.1.1 Sürümü iPhone'da Pil Sorununa Neden Olabiliyor - Technopat
Apple, Sorunlu iPhone 6S Pillerini Ücretsiz Değiştiriyor - Technopat
iPhone'da sorun yaşıyor bazen. Bunları göz önünde bulundurun.

@Cardın Ulan daha Antutu programını örnek verecek kadar teknolojiden anlamayan birisin. Sony Samsung'dan daha başarılı görmek fanboyluktan başka bir şey değil. Ferrari-Hyundai kıyaslaması ile telefon kıyaslaması bir değil, örnek vereceksen akla mantığa uygun örnek ver. Samsung fiyat olarak Sony modellerinden daima daha ucuz oldu. Üst seviye amiral gemisi modellerine bak, hiçbiri Samsung kadar satmadı neden acaba, bir sorgula bakalım, gerçi sen onu da yapmazsın reklam dersin. Saf işlemci gücü olarak ve performans olarak İphone 7 modelleri Android modellerden üstün, kimse bunu inkar etmiyor. İnkar ettiğimiz nokta fiyat-performans, kamera, ekran, batarya gibi hususlar. Teknolojiden anlayan biriyim diyorsun gidip hala telefonları RAM miktarlarına bakarak karşılaştırma yapıyorsun, iki telefonun işletim sistemleri farklı, RAM kullanımları farklı. Laflarına da dikkat et.

Ferrari-Hyundai gibi örnekler de çok saçma, birisi markasını satar diğeri normal insanlar için günlük kullanım aracı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı