S7 Edge Android'de Takılma Olur mu?

S3 den beri Samsung kullanmadim. S7 edge i kullanan arkadaşlarim var hepsi memnun, tavsiye ediyorlar. An itibari ile zenfone 2 kullanicisiyim. Yarın obur gün cihazim omrunu tamamladığında s8 ya da note 8 adı ne olursa Samsung a donus yapabilirim, herkes touchwiz in eskisi gibi olmadığını soyluyor. İnsanlar neden kullandıkları telefonu ove ove bitirimez anlam veremiyorum. Objektif bakmak gerekiyor, z2 nin eksik bulduğum özellikleri yok mu, tabiki var.

Şunu da dikkate almakta yarar var, teknolojinin iyiliği bazı açılardan bence kişiseldir, donanimi ya da optimizasyonu çok iyi diye bir cihaz en iyi olmamalidir, kullanan kişilerin önceliğine gore artisi eksisi vardır. Babam, nisanlim iPhone kullanıcısı ornegin, evet çok akıcı kolay kolay kasmiyor ama cihazda hızlı şarj olmaması, torrent vs kullanilamiyor olusu cihazi benim gözümde arka sıralara atiyor.

S7 edge de bir sure sonra kasacaktir. Önemli olan gün itibari ile butcenize ve telefondan beklentinize gore en iyi ve en uzun ömürlü kullanabileceğiniz cihazı seçmekte.

S7 Edge Android tarafında çok iyi bir cihaz. TouchWiz bildiğiniz üzere eskisi gibi değil. Daha stabil bir hale geldi. Android özgür bir işetim sistemi olduğu için her şey kullanıcının elinde. Takılmalara kendiniz sebep olabilirsiniz. Ama ben takılmayan her zaman stabil bir telefon istiyorum derseniz iPhone tercih edeceksiniz büyük ihtimalle. iPhone'da da takılmalar oluyor. iPhone 7 kullanıcılarıda bu durumdan mağdurdur. iOS 10 hala tam manada stabil bir hale gelmiş değil. iOS 5-6 zamanları gibi değil. O yüzden bunlara çok takılmayın ihtiyacınıza göre cihaz seçimi yapın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı