S7'ye S8 Simgesi Yapma

APK Version Archive sammobile samsungun kendi sitesi apklar yayinliyor devamli güncel olarak bende note 5 var s8 arayüzünü kullaniyorum
Screenshot_20170801-121652.png

Degistirmedim verdigim linke tiklayin orda apklari indirin yükleyin kendisi zaten degisecektir ikonlar arayuzu guncelleyin arayüz degisecektir s8 gibi uygulama butonu kalkip kaydirma oluyor arayuz hizlaniyor normal haline göre iki kati neredeyse note 4 te falan olmuyor note 5 s6 s7 üstü

Degistirmedim verdigim linke tiklayin orda apklari indirin yükleyin kendisi zaten degisecektir ikonlar arayuzu guncelleyin arayüz degisecektir s8 gibi uygulama butonu kalkip kaydirma oluyor arayuz hizlaniyor normal haline göre iki kati neredeyse note 4 te falan olmuyor note 5 s6 s7 üstü
Abi herşey tamam değişti ama bir ikonlar değişmedi nedense.

Nova Launcher kullanarak bunu rahatlıkla yapabilirsin. Root gerekiyor muydu tam hatırlayamadım... (Ben rootlu kullandığımdan, rootsuz halde kullanılıyor mu onu hatırlamıyorum yani.)

Ama root gerektirmiyorsa Nova'yı Touchwiz'in yerine başlatıcı olarak seç. Ardından Google Play'de S8 Icon Pack şeklinde arama yap. Uygun olanı indir.

Edit: UX Experience S8 Icon Pack 2 gün boyunca ücretsizmiş. İstersen bir dene. [emoji106]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı