Saber RGB alınır mı?

Hocam önemli olan tip değil önemli olan kalitesi hem bence gayet güzel bir minimalist tasarıma sahip.

Çok güzel. Tam almalık. 800₺ bütçe ile almayı düşünmüştüm.

Çok yakışıklı. Tam almalık. 800₺ bütçe ile almayı düşünmüştüm.

Bencede görünüş olarak şık ve sade.
O zaman Gamepower Calypso alabilirsiniz.

Not: Gamepower diye linçlemeyin zaten Gamepower ürünü önermem ama forumda alan kişiler memnun ve belki Gamepower'in tek iyi ürünü bu.

Kesinlikle tek sıkıntısız ürününün bu olduğunu düşünüyorum kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım ve kullananların çoğuda yaşamamış gibi ama ben olsam sizin attığınız klavyeyi tercih ederdim.

Gamepower hiçbir ürün alınmaz, gerek satış sonrası desteği olsun gerek ürün kalitesi olsun neresinden tutsan elinde kalacak çöp ötesi bir firma, merdiven altı ürün bastırıp satış yapıyor. Kullanılan Switch'ler gerçekten kalitesiz, Outemu Switch deniyor ancak Switch olmasa daha yararlı olur, 1.5 sene boyunca kullanıp sorun yaşamama şansın 1000'de 1, haberin olsun. Gamepower Ogre kullanıyorum ve çok sorunlu bir klavye, arkadaşım saber RGB kullanıyor o da benimle aynı sorunları yaşıyor. 1-1.5 sene kullanabilirsen öpüp başına koy, genelde aylar içerisinde çöp oluyor.

Gamepower hiçbir ürün alınmaz, gerek satış sonrası desteği olsun gerek ürün kalitesi olsun neresinden tutsan elinde kalacak çöp ötesi bir firma, merdiven altı ürün bastırıp satış yapıyor. Kullanılan Switch'ler gerçekten kalitesiz, Outemu Switch deniyor ancak Switch olmasa daha yararlı olur, 1.5 sene boyunca kullanıp sorun yaşamama şansın 1000'de 1, haberin olsun. Gamepower Ogre kullanıyorum ve çok sorunlu bir klavye, arkadaşım saber RGB kullanıyor o da benimle aynı sorunları yaşıyor. 1-1.5 sene kullanabilirsen öpüp başına koy, genelde aylar içerisinde çöp oluyor.

Ben saber RGB alırım demedim ama o klavye ile arasında kalsam saber RGB alırdım.
Hocam önemli olan tip değil önemli olan kalitesi hem bence gayet güzel bir minimalist tasarıma sahip.
Minimalist klavyeleri sevmiyorum diyelim hocam.
Minimal sevenler düşünebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı