Sabit diskler arası büyük miktarda veri aktarımı

Sailor-468

Kilopat
Daha fazla  
Herkese Merhabalar Oncelikle.
Sormak istedigim. Laptopuma yakin zamanda format atacagim ve icerisinde verilerimi 2 TB lik Harici Diskime aktarmak istiyorum. Standart Windows kopyalamasiyla ornek vericek olursam 300 GB'lik veri icin 4-5 saat kopyalama islemi ardindan 6000 e yakin dosya icin :dosya uzanti yolunun adi uzun oldugun gerekcesiyle tam olarak kopyalama islemini tamamlayamiyor(yani dosya adlari uzun , tek tek degistirmemi istiyor ki bu imkansiz). Bende alternatif kopyalama programlarini denedim. TeraCopy ,Unstoppable copier tarzi programlar bu programlari kullandiktan sonra kontrol amacli ozelliklerden dosya boyutlari, mevcut dosya sayisi vs. bilgilerine baktigimda birbirini tutmuyor. Yani misal 59000 dosya kopyalanmasi gerekirken 58200 dosya kopyalanmis oluyor. Bir turlu tum veriyi kopyalayamiyorum. Bana yardimci olabilirseniz sevinirim. Çunki bu bilgiler benim icin hayati onem tasimaktadir... Resim isterseniz ekleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı