Sabotaj oyun zaten çalışıyor hatası

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Hepinize iyi akşamlar. Steam'den sabotaj indirdim çünkü internetten indirip oynamayı kapatmışlar herhalde. Sadece merak amaçlı eski bilgisayarımda indirmiş ve o özelliklerle 30 FPS falan oynamıştım ve beğenememiştim. Şimdi HP Omen 30l aldım ve oyunu Steam üzerinden başlatınca oyun zaten çalışıyor diyor. Discord sunucularında ticket açıp yardım istedim ve ilgilenen olmadı. Lütfen boş yorumlar yapmayalım sadece oyunu deneyip sileceğim belki arkadaşlarımla aramızda falan oynarız bilmiyorum. Nasıl düzeltebilirim bu hatayı?

Görev yöneticisinde çalışıyor mu?

Kontrol ettim ne sabotaj ne de Easy Anti-Cheat ile ilgili bir şey yok. Bilgisayarı kapatıp açtım oyunu tekrar sildim yükledim ama hala aynı.

Görev yöneticisine bakın. Bu arada hocam Zula daha iyi bence.

Oyun P2W olduğundan dolayı çok kötü. Hitboxlar berbat hele hele headshot vurmak en kanseri. Bazı insanlar oto pompalıya +7 basıp 10 metre uzaktan vuruyorlar yani daha fazla kanser olamam o oyundan. O yüzden biraz da Sabotaj'da kanser olmaya karar verdim :D .
Görev yöneticisinde çalışıyorsa kapatıp tekrar deneyin.

Görev yöneticisinde hiçbir şey yok. Oyun başlattığımda anti cheat 2 kere geliyor herhalde ondan falan oluyor.

Oyun p2W olduğundan dolayı çok kötü. Hitboxlar berbat hele hele headshot vurmak en kanseri. Bazı insanlar oto pompalıya +7 basıp 10 metre uzaktan vuruyorlar yani daha fazla kanser olamam o oyundan. O yüzden biraz da Sabotaj'da kanser olmaya karar verdim :D .

Görev yöneticisinde hiçbir şey yok. Oyun başlattığımda anti cheat 2 kere geliyor herhalde ondan falan oluyor.

İyi yapmışsınız hocam. Valorant ve CS de oynayabilirsiniz.

Bence Valorant falan oynayın. Laptopunuz kaldırır sanırım. Zula, Sabotaj hiç bulaşmaya gerek yok.

Valorant ve CS:GO'dan nasibimi aldım ve toksiklere daha fazla tahammülüm yok.
Arkadaşlar lütfen oyun önermeyin ben sadece 1 kerelik sabotaj oynayacağım. Şu ana kadar piyasadaki çoğu Online offline FPS oyunlarının hepsini oynadım neredeyse.

Valorant ve CS:GO'dan nasibimi aldım ve toksiklere daha fazla tahammülüm yok.
Hocam CS ve Valorant devede kulak kalır Zula ve Sabotaj'ın yanında 😀

Sorununuza gelince görev yöneticisinde olmadığını ve bilgisayarı kapatıp açınca düzelmediğini belirtmişsiniz. O yüzden benim bir fikrim yok daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı