Rehber Saç bakım önerilerim

@Nowitzer Hocam beni görmemişsiniz, saçım çok sert ve çok gür. Şu anlık parlatıcı etkili bir şampuan kullanıyorum güzel fakat sülfatlı. Güzel bir şampuan önerebilir misiniz? Kuaf tuzsuz düşünüyorum.

Bir de saçım çok olmasa da elektrikleniyor, ne önerirsiniz? Bu ürünü kullanınca elektriklenme azalıyor, farklı bir ürün öneriniz var mı yoksa devam mı edeyim kullanmaya?

Değerli arkadaşlar bildirim gelmiyor bakamadkm kusura bakmayın.

Hocam alıp da memnun olmamak var o yüzden değmeyebilir.

Bakıyorum.

Cilt konusunda pek bir bilgim yok ancak kükürt sabunu yağı temizlemekte iyi iş çıkarıyor bence. Saça gelirsek de saçınızı soğuk-ılık suyla mı yıkıyorsunuz? Değilse öyle yapın. Şampuan olarak Head and Shoulders Yağlanma Kontrollü ürünü iyi olabilir.

Hocam jöleyi pek tavsiye etmiyorum açıkçası. Ancak daha az zararlı ürün araştırıp önerebilirim.

Şampuan da etkili, kendi şampuanınızın içinr papatya yağı koyup güzel bir koku sağlayabilirsiniz. Güzel kokulu şampuan konusunda ise geri dönüş yapacağım.

Hocam saçınızın kaybettiği nemi sağlarsanız kabarmanın azalacağını düşünüyorum. Hindistan cevizi yağı bunu sağlayabilir.

Yağlar hakkında konum:

Onun dışında keratin bakımı tavsiye ederim iyi marka olmak şartıyla.
Jöle yerine ne kullanmamı önerirsiniz. Saçımı önemsiyen biriyim şans eseri konu karşıma çıktı sizinde tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.

@Nowitzer Hocam beni görmemişsiniz, saçım çok sert ve çok gür. Şu anlık parlatıcı etkili bir şampuan kullanıyorum güzel fakat sülfatlı. Güzel bir şampuan önerebilir misiniz? Kuaf tuzsuz düşünüyorum.

Bir de saçım çok olmasa da elektrikleniyor, ne önerirsiniz? Bu ürünü kullanınca elektriklenme azalıyor, farklı bir ürün öneriniz var mı yoksa devam mı edeyim kullanmaya?
Hocam sülfat içeren şampuanlara eskisi kadar kötü gözle bakmıyorum çok nazik saç deriniz yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. KUAF tuzsuz olmasına tuzsuz fakat sülfatsız değil. İçinde SLS var. O yağ güzel kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer sülfatsız şampuan önerisi istiyorsunuz öyle bir öneri yapayım. Sülfatlı hakkında ilk cümleme göre fikrinizi söyleyin önereyim hocam.

Jöle yerine ne kullanmamı önerirsiniz. Saçımı önemsiyen biriyim şans eseri konu karşıma çıktı sizin de tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.
Hocam hindistan cevizi yağı denediniz mi saçınızda nasıl bir etkisi oldu? İstediğinizi alamadıysanız daha az zararlı jöle vs. benzeri ürün önerebilirim. Geri dönüş yapın yeter. (Geç cevap verebiliyorum kusura bakmayın çok vaktim olmuyor eskisi gibi.)

Hocam sülfat içeren şampuanlara eskisi kadar kötü gözle bakmıyorum çok nazik saç deriniz yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. KUAF tuzsuz olmasına tuzsuz fakat sülfatsız değil. İçinde SLS var. O yağ güzel kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer sülfatsız şampuan önerisi istiyorsunuz öyle bir öneri yapayım. Sülfatlı hakkında ilk cümleme göre fikrinizi söyleyin önereyim hocam.

Hocam hindistan cevizi yağı denediniz mi saçınızda nasıl bir etkisi oldu? İstediğinizi alamadıysanız daha az zararlı jöle vs. benzeri ürün önerebilirim. Geri dönüş yapın yeter. (Geç cevap verebiliyorum kusura bakmayın çok vaktim olmuyor eskisi gibi.)
Hindistan cevizi yağı denemedim deniyecegim teşekkürler.

Merhabalar hocam. Saçım çok sert ve kepekli bir yapıya sahip. Konunuzu okudum. Kepek için şu ürünü almayı planlıyorum.

Şampuan olarak ise önerdiğiniz bu ürünü.

Saç kremi olarak bir karar veremedim. Sizin öneriniz nedir hocam?
Teşekkür ederim.
Kepekli ise kepeğe karşı farklı bir şampuan alsanız daha iyi olur. O şampuan saçı dolgunlaştırmak için. Kepeğe karşı tavsiyem: Head & Shoulders Derinlemesine Temiz (Nane ile) ve ayrı olarak çay ağacı yağı.

Sülfatsız olsa daha iyi olur hocam. Saçım biraz hassas gibi hissediyorum.

Buna bir çözüm yok mudur?

IMG_20221003_125815.jpg

Geri
Yukarı