Saç dipleri ağrıması

VI.Extu

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 1 yıldır saçımın dipleri sadece uzayınca yanıyormuş gibi bir his veriyor. Yani dururken sorun yok ama elimle oynayınca hissediyorum. Neden olabilir?

Ben bunu saçımla çok oynayınca yaşıyordum. Saçım çok uzundu elimde sürekli gidiyordu bir süre sonra oynayınca acıyordu. Saçınızı yıkayın kendine gelsin ve oynamayı bırakın eğer sizde oynuyorsanız.

Ben bunu saçımla çok oynayınca yaşıyordum. Saçım çok uzundu elimde sürekli gidiyordu bir süre sonra oynayınca acıyordu. Saçınızı yıkayın kendine gelsin ve oynamayı bırakın eğer sizde oynuyorsanız.

Hocam daha önce çok kötü davranmıştım öyle olmaya başladı. Bu histen dolayı 1 yıl boyunca 3 numara kestim ancak şu an yine başladı. 3'e vurduğum zaman hiçbir şey hissetmiyorum.

Hocam daha önce çok kötü davranmıştım öyle olmaya başladı. Bu histen dolayı 1 yıl boyunca 3 numara kestim ancak şu an yine başladı. 3'e vurduğum zaman hiçbir şey hissetmiyorum.

Sürekli oluyorsa bir cildiyeye görünmende fayda var hocam. Saç deriniz belki güçsüz kalmış olabilir saç uzayınca taşımada zorlanıyor ve canınız açıyor. Tabii bunların hepsi bir fikir bir uzmana görünmek daha iyi olur. Benimki işte haftada bir saç yağlanmaya başlayınca birde ben çok oynamışsam katlanılmaza yakın bir acısı oluyordu. Kısa kestirmeye başladım ve ciddi manada rahatladım.

Sürekli oluyorsa bir cildiyeye görünmende fayda var hocam. Saç deriniz belki güçsüz kalmış olabilir saç uzayınca taşımada zorlanıyor ve canınız açıyor. Tabii bunların hepsi bir fikir bir uzmana görünmek daha iyi olur. Benimki işte haftada bir saç yağlanmaya başlayınca bir de ben çok oynamışsam katlanılmaza yakın bir acısı oluyordu. Kısa kestirmeye başladım ve ciddi manada rahatladım.

Tamamdır yorumlarınız için teşekkürler hocam ♥️.

Geri
Yukarı