Saç nasıl dik tutulur?

turkish kowboy

Decapat
Sabah okula giderken saçıma fön çekiyorum ama birkaç saat sonra saç bozulmaya başlıyor, yani iniyor saç, dik kalmıyor. Nasıl fönlediğim hâlde yani dik halde kalır? Sprey veya saç pudrası gerekir mi? Eğer gerekirse de saç dökmeyen sprey veya saç pudrası önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Jöle.

Dosya Ekleri

• kekoreis.jpg
    kekoreis.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 571
Hocam o genetik bir şey.
Dayımdada hep kalkıyor.
Ben sinirlendiğimde saçım iniyor.
Genetiktir o.
O yüzden kızlar genellikle bakmaz.
Ama bir yolu var.
Saçın fazla ise ve uzunsa tel toka takıp (belli olmayacak şekilde) havada tutabilirsin.

İnce saçlı bir birey olarak ben fön tarağı ile tarayıp pudra kullanıyordum. Sprey Jöle vs. önermiyorum kesinlikle saçı taş gibi yapıyor. Pudra aralarındaki en masumu pudra hem saçı sert yapmaz hem de şekil verdirtir. Fakat ne kullanırsan kullan saçın öyleyken yatmamalısın kesinlikle durulaman lazım. Benim fikrime göre saç dökmeyen model marka olduğunu düşünmüyorum hepsi kimyasal sonuçta ben hepsini kullanmış biri olarak sana kesinlikle pudra öneriyorum. Hem Pudra kullandığında fön çekmene pekte gerek kalmıyor. Fön çekmekte köklere ısı verdiğin için saçlara çok zararlı. Birde Sprey vs. köke inmiyor ama pudra kökleri tıkıyor deniliyor. Evet bu doğru fakat saçlarını durulamak şartıyla pudra kullanman en iyisi. Hiç olmuyorsa benim gibi kendine uygun kısa bir model bulup onu kullanmalısın. Saçlarının yıpranmasından ve dökülmesinden iyidir :)

İnce saçlı bir birey olarak ben fön tarağı ile tarayıp pudra kullanıyordum. Sprey jöle vs. önermiyorum kesinlikle saçı taş gibi yapıyor. Pudra aralarındaki en masumu pudra hem saçı sert yapmaz hem de şekil verdirtir. Fakat ne kullanırsan kullan saçın öyleyken yatmamalısın kesinlikle durulaman lazım. Benim fikrime göre saç dökmeyen model marka olduğunu düşünmüyorum hepsi kimyasal sonuçta ben hepsini kullanmış biri olarak sana kesinlikle pudra öneriyorum. Hem pudra kullandığında fön çekmene pek de gerek kalmıyor. Fön çekmekte köklere ısı verdiğin için saçlara çok zararlı.

Hocam normal pudra şekeri mi?

Belli bir zamandan sonra saç alışıyor ancak kesinlikle saç pudrası öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı