Saç nasıl dik tutulur?

Yapacağın tek şey komik gelebilir ama, ince çorap alacaksın, gece yatarken başına geçireceksin ve saçlarını sabaha kadar geriye yatık şekil de bırakacaksın. Bunu her gün yaparsan 1 haftaya orijinal arkaya yatan saçlara sahip olabilirsin. Biraz sabretmen gerek, ne yaparsan yap birkaç günde geriye yatmaz ve ekstra başka bir şey de kullanmana gerek yok.

Sabah okula giderken saçıma fön çekiyorum ama birkaç saat sonra saç bozulmaya başlıyor, yani iniyor saç, dik kalmıyor. Nasıl fönlediğim hâlde yani dik halde kalır? Sprey veya saç pudrası gerekir mi? Eğer gerekirse de saç dökmeyen sprey veya saç pudrası önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.
Tam 5 senedir saçımı her gün yukarıya doğru dik tarıyorum. Arada saçımı yolda yürürken elimle saçımı yukarı doğru ittiriyorum. Eskiden dümdüz olan saçlarım artık şapka taksam bile inmiyor.

Mat wax ve saç spreyi gerekir. Mümkün olduğunca az kullanın ve mutlaka akşam saçınızı yıkayarak arındırın.

Mat wax olarak Osis Mess Up, saç spreyi olarak da Morfose'nin turuncusuna bakabilirsiniz.

Sabah okula giderken saçıma fön çekiyorum ama birkaç saat sonra saç bozulmaya başlıyor, yani iniyor saç, dik kalmıyor. Nasıl fönlediğim hâlde yani dik halde kalır? Sprey veya saç pudrası gerekir mi? Eğer gerekirse de saç dökmeyen sprey veya saç pudrası önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.
Fön ya da jöle kullanmanızı tavsiye etmem. Saçınızı su ile yukarı kaldırın ve sürekli yukarı çekin. Ben böyle yapa yapa artık saçım inmiyor. (Kalıcı olması 5 ay sürdü.)

Yeni konular

Geri
Yukarı