Saç uzatma

Bir müddet sonra bağlamaya başlıyorsun zaten. Ön tarafları alıp arkayı bırakmak ya da belli bir kısmı topuz yapmak gibi şeyler var. Futbolcuların uzun saçlı olanlarına bakabilirsin, onların modelleri güzel. Eğer beğeniyorsan komple de toplayabilirsin.

Mesela ben saçımı Çağlar Söyüncü gibi yapıyorum. Eğer seversen deneyebilirsin. Ön kısımları alıp topuz şeklinde arkaya doğru bağlıyorsun. Saçının arka tarafını salıyorsun. Direkt modeli göstersem anlarsın zaten. Aşağıda ekte bıraktım.

Bu arada saçını uzatacaksan neredeyse her gün en azından saçını yıkamanı tavsiye ederim. Uzun saçlarda özellikle erkeklerde en büyük sorun temizlik oluyor. Uzun saça sürekli bakman gerecek, bilgin olsun.

Dosya Ekleri

• 1599592576023-caglar.jpg
    1599592576023-caglar.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 89
Eğer bakım yapmayacaksan hiç uzatma. Saçlarıma bakımsız baktım omuzuma gelen saçlarım her gün 50 60 tel dökülüyordu. Saç uzatacaksan iyi bir bakım ve sabırlı biri olman gerekiyor. Yüz şekline göre uygun bir stil bulabilirsin. Yukarıdaki üye çağlar söyüncünün fotoğrafını atmış. O stili kullanıyordum. Gayet güzel bir stil.

Bir müddet sonra bağlamaya başlıyorsun zaten. Ön tarafları alıp arkayı bırakmak ya da belli bir kısmı topuz yapmak gibi şeyler var. Futbolcuların uzun saçlı olanlarına bakabilirsin, onların modelleri güzel. Eğer beğeniyorsan komple de toplayabilirsin.

Mesela ben saçımı Çağlar Söyüncü gibi yapıyorum. Eğer seversen deneyebilirsin. Ön kısımları alıp topuz şeklinde arkaya doğru bağlıyorsun. Saçının arka tarafını salıyorsun. Direkt modeli göstersem anlarsın zaten. Aşağıda ekte bıraktım.

Bu arada saçını uzatacaksan neredeyse her gün en azından saçını yıkamanı tavsiye ederim. Uzun saçlarda özellikle erkeklerde en büyük sorun temizlik oluyor. Uzun saça sürekli bakman gerecek, bilgin olsun.
.

Benim de kıvırcık saçlarım vardı, kısa ve uzun arasında bir dönem oluyor ve bu arada saç biraz kötü duruyor ama uzayınca bonus kafa oluyoruz. Bu arada dediklerim sizin için de geçerli hocam biraz daha beklerseniz saçınız daha güzel olur.

Saç bakımı harbiden zor kendimden biliyorum saçımı topuz yapıyorum genellikle saç iki üç gün yıkanmazsa çok aşırı yağlanma oluyor maalesef.

Dümdüz yap işte arkadan bağlarsın. Ya da örgü falan, çok aşırı fazla seçenek gelmiyor benim aklıma.

Uzatma konusunda sadece beklemen lazım, bu sırada ayda 1 kez falan kırıkları ve çatallanmaları al. Saçlarına uzarken iyi bak kısaca, ben çok bilmiyordum uzatırken şimdi zikzak yapan saçlarım var :D neyse ki son anda daha kötü olmaktan kurtardım.
gördügün kadarıyla benim saçlar dümdüz aşırı fazla düz napıcamı bilmiyorum kaç ayda tamamen uzar her tarafı reiss
Benim de kıvırcık saçlarım vardı, kısa ve uzun arasında bir dönem oluyor ve bu arada saç biraz kötü duruyor ama uzayınca bonus kafa oluyoruz. Bu arada dediklerim sizin için de geçerli hocam biraz daha beklerseniz saçınız daha güzel olur.
benim de aşırı düz ve yumuşak saçlarım var napıcamı bilmiyorum

@DucaliaN bir şey yapmayacaksın. Benim de saçım düz ve yumuşak. Zamanla bakımlı şekilde bakarsan uzuyor zaten. Ekstra bir şeye gerek yok.

1.5 yıl omuzlarıma kadar uzattım geçen hafta kestirdim. Biraz beklersen süper oluyor. Willy Wonka ol.

Dosya Ekleri

• 9B5CA38E-D9E0-44E8-9D88-D9E9EC120465.jpeg
    9B5CA38E-D9E0-44E8-9D88-D9E9EC120465.jpeg
    9 KB · Görüntüleme: 79

Geri
Yukarı