Saçımdaki ben kesildi

mirqccc

Centipat
Daha fazla  
Hocam tıraş oluyordum çizik atırayım dedim bilmiyordum. Ben olduğunu ben oldugunu bilmiyorum. Belki sivilcedir az bir şey kan aktı 2 3 damla sonra internete baktığımda kanser olur filan diyordu hiç acımadı da yani ben koptusa acır diye biliyorum. Kafamdaki ben mi kesildigi için pek anlamıyorum. Ya da mahalle sağlık kuruluşları bakar mı ben mi yoksa sivilce mi?

Hocam tıraş oluyordum çizik atırayım dedim bilmiyordum. Ben olduğunu ben oldugunu bilmiyorum. Belki sivilcedir az bir şey kan aktı 2 3 damla sonra internete baktığımda kanser olur filan diyordu hiç acımadı da yani ben koptusa acır diye biliyorum. Kafamdaki ben mi kesildigi için pek anlamıyorum. Ya da mahalle sağlık kuruluşları bakar mı ben mi yoksa sivilce mi?
Reis, ben küçükken boynumda olan beni soymustum. Kan aktı "az", sonra kaşıntı felan oldu. Ama sonra yeniden çıktı ben.

Doktora giderseniz iyi olur.

Cildiyeye gitmeni tavsiye ederim, lakin özele gitmeyeceksen ve İstanbul'da yaşıyorsan randevu alıp beklemen gerekebilir. O yüzden önce bir şehir hastanesinin aciline git göster, için rahatlar belki biraz. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı