Saçlarım seyrekleşiyor

Brk34

Decapat
Merhaba, benim saçlarım çok seyrekleşti ve göz göre göre kel olmak istemiyorum. Mevcut saçımı korumaya da razıyım. Pek anlamıyorum bu işlerden. Bana akıl verirseniz çok sevinirim. İlk olarak doktora gittim diyelim hangi bölüme gitmeliyim gibi. Teşekkürler...

Benim de seyreldi. Doktora görünücem randevu aldım. Cildiye doktorunun tavsiyelerine uyumaya bakın. Her ilaç her insanın saçının yapısına uygun değil bunu doktor anlar sadece.

Kardeşim saç tipine göre şampuan kullanman lazım. Çabuk yağlanıyorsa limon özlü şampuanlar kurtarıcıdır.Şampuan markalarında çok büyük markaları şahsen önermem.

Ha bir de inançlı biriysen nisan yağmurunu kolla derim.

Zeytinyağıyla ve 1 parça sarımsakla güzelce bunları ezerek karıştır bir kabın içine koy karanlık bir yerde bir hafta beklet haftada 1 kere saçına uygula pis kokacak ama baya işe yarıyor 2-2.5 saat kafanda dursun ondan sonra ılık suyla sabunlayarak bu işlemi 1 ay boyunca yap faydasını görürsün kendimde yaptım baya olumlu sonuç aldım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı