Saçma takıntılar

Bir tane daha yazayım mesela , sağ elim ıslandıktan sonra eğer ki sol elimi ıslatmaz isem rahat edemiyorum. İmkanı yok günüm kötü geçiyor. Elim kuruyken havluya dokunamıyorum gibi gibi.

Düzen olayı var bende de. Oturduğum oda dağınık olunca yaptığım işe odaklanamıyorum örnek olarak.

Dolabımın kapısı açık olsun, yatakta olsam bile üşenmem kalkarım kapatırım ve tekrar geri dönerim.

Küçükken sokaklardaki kaldırımlardaki kare şekillerdeki çizgilere basmadan yürümeye çalışırdım. Şimdi de şeritte tam ortadan gitmeye dönüştürdü kendisini. Hafif ortalamayı bozsam bile bir gariplik hissi oluşturuyor.

Gibi gibi sayarım böyle 1 milyon tane :)

Biri laf deyince ona takıyorum. Bir şeyini överse bende ondan daha iyisini övüyorum. Şakalara da takıntılıyım. Öteki türlü başka bir tekrarlı takıntı yok bende. Lise 1 den sonra olmaya başladı bu dediğim takıntılar. Bizimkilerde takma o bir şey dediyse falan filan.

• Her hangi bir şey hoşuma giderse onu sonuna kadar yani suyunu çıkarana kadar yaparım.
  • Eğer birine kafayı takarsam öyle ya da böyle bir gün onunla tekrar karşılaşırım.
  • Masam çok düzeli olmaz çok düzenli olursa kendim bozarım.
  • Masada sadece klavye, mause, kulaklık ve mause pad düzgün olamalıdır.
  • Yolda gördüğüm tüm tabelaları kendim sanki kağıda yazarmış gibi öyle havaya yazarım.
  • Tüm tabelaları okurum. Bir sürü var daha :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı