Sadece bana ek puan vermediği için öğretmeni şikayet edebilir miyim?

Matematik hocamız aşırı zor bir sınav yaptı. Çalışmamıştım, 20 aldım. Sınavdan sonra neredeyse herkes 50'nin altında aldığı için herkese 40 puan ekledi. Aramız çok iyi değil sadece bana eklemedi. Yapabileceğim bir şey yok mu? Zoruma gidiyor.

Bana vermedi deme onlara artı 40 verdi de bağımsız puan falandı galiba ondan dolayı şikayet edebilirsin.

Matematik hocamız aşırı zor bir sınav yaptı. Çalışmamıştım, 20 aldım. Sınavdan sonra neredeyse herkes 50'nin altında aldığı için herkese 40 puan ekledi. Aramız çok iyi değil sadece bana eklemedi. Yapabileceğim bir şey yok mu? Zoruma gidiyor.

Gerekirse CİMER'e başvurun bu işin peşini bırakmayın.

Matematik hocamız aşırı zor bir sınav yaptı. Çalışmamıştım, 20 aldım. Sınavdan sonra nerdeyse herkes 50'nin altında aldığı için herkese 40 puan ekledi. Aramız çok iyi değil sadece bana eklemedi. Yapabileceğim bişey yok mu? Zoruma gidiyor.
Cimer de sikayetlerin boyutuna gore degisen durum diye biliyorum 2. Bir kişi de aynı konudan yakinirsa iş lehinize donebilir bence

Notlar çok düşük olursa bütün genelde sınav tekrarı gibi bir şey yapılır not ekleme gayr-ı resmi bir olay şikayet ederseniz hoca sorun yaşayabilir ama nereden biliyorsunuz arkadaslarinizin kagidinda 20 vardı da hoca + 40 yazıp 60a mi çevirdi ciddi bir olay.

Geri
Yukarı