Sadece Enes hakkındaki görüşleriniz

Sadece Enes'i seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Bilmiyorum, kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İçeriklerinin aynı olmasının sebebi gündemin aynı olduğu için olabilir mi? Ayrıca arkada oyunun açık olması da sonuç olarak orada bir şey dinliyorsun siyah bir ekran koymak yerine arkaya gameplay koyuyor zaten çoğu (neredeyse tüm) podcast kanalı bunları yapıyor. Sesi hakkında kendi görüşünüz ona bir şey diyemem.
Bence olmamalı, sence olmalı mı bilemem 😂 😂

Arkaya oyun yerine başka bir şey konabilir, mesela filmden bir kesit olabilir. Tıpatıp kopyalanmasına karşıyım ben.

Ben Neo ve Enes dışında hiç podcast dinlemedim, diğerleriyle karşılaştıramayacağım maalesef.

Diğerleri de kendi görüşüm, onlara da bir şey diyemezsiniz.
Arkada oyun içeriğini Leafy buldu. Türkiye'de ilk Yorekok yaptı.
Sıkıntı arkada oyun olması değil; podcast türü aynı, konular aynı, arkadaki oyunlar aynı. En azından farkını ortaya koysa iyi olacak. Tek değişen şey ses tonu ki onu istese de değiştiremez. Özgün olma taraftarıyım ben.

Bence olmamalı, sence olmalı mı bilemem 😂 😂

Arkaya oyun yerine başka bir şey konabilir, mesela filmden bir kesit olabilir. Tıpatıp kopyalanmasına karşıyım ben.

Ben Neo ve Enes dışında hiç podcast dinlemedim, diğerleriyle karşılaştıramayacağım maalesef.

Diğerleri de kendi görüşüm, onlara da bir şey diyemezsiniz.
Neo mu buldu sence bu konsepti?Neo dünyada bırak Türkiye'de birinci bile değil.İkinci bile değil.
1-)Yorekok
2-)Carry Potter
3-)Neo Toprak
Hem bu kopyalamak değil konsepti almak.Ve gameplay filmden kesitten daha iyi bence.
''Podcast'' kanalını eleştirdiğimde kanalın kitlesi nedense İlah olarak kabul ettikleri Enes'i savunmak için küfür edecek dereceye geliyor.
Sedcon Enes'i eleştirdiği bir video yaptı Enes geri cevap verdi Enes'in koyun kitlesinden biri Sedcon'a intihar et bile dedi.

Neo mu buldu sence bu konsepti? Neo dünyada bırak Türkiye'de birinci bile değil. İkinci bile değil.
1-)Yorekok
2-)Carry Potter
3-)Neo Toprak
Hem bu kopyalamak değil konsepti almak. Ve gameplay filmden kesitten daha iyi bence.
Benim savunduğum şey Neo değil, onu da pek sevmem zaten. Savunduğum şey en azından farkını ortaya koyup izlenmek için bir sebep sunmaması. Ben 3-4 sene podcast çekmiş Neo varken neden gidip tıpatıp aynı içerik-üslup olan Enes'i dinleyeyim? Bana bir sebep sunmalı ki sunamıyor işte. Özgün olunmalı.

Benim savunduğum şey Neo değil, onu da pek sevmem zaten. Savunduğum şey en azından farkını ortaya koyup izlenmek için bir sebep sunmaması. Ben 3-4 sene podcast çekmiş Neo varken neden gidip tıpatıp aynı içerik-üslup olan Enes'i dinleyeyim? Bana bir sebep sunmalı ki sunamıyor işte. Özgün olunmalı.
Bak bu örnek haklısın.Neo'da Enes'de politik doğrucu.Enes özgünde değil.Ama özgünlük gameplayle olmaz.

Geri
Yukarı