Sadece Enes hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Halkın Sesi Olmak" adı altında popülizm yapan bir kanal, kitlesini nasıl yönlendireceğini çok iyi bilir. Yeri gelince çok güzel R dönüşü yapar. Kendisi genelde 10 dakikalık bir videonun 9 dakikasında olayı anlatır, son dakikada kendi yorumlarını katar. (Benim Düşüncem)
Kendi düşincüleri bile değil nesnel bir şeyleri anlatır çoğu zaman.
Ayrıca bu sizin düşünceniz değil nesnel bir şey bu.

Eskiden güzel konuşuyordu son zamanlarda saçma sapan fikirleri çıkmaya başladı en son TTO olayına boş drama gözüyle bakıyordu herkes zaten o zaman biliyormuş da şu an videosunu yapmak boş iş gibi gösteriyor ama adamın sülalesini elden geçiriyordu tüm Türkiye.

Fikirlerinizi merak ettim. Bence bazen haklı bazen haksız.

Son attığı muharrem ince videosundan sonra izlemeyi bıraktım, araştırmadan video yapmaya başladı. Sadece vloglarını izliyorum.

Herkesin sahip olduğu fikirlere sahip olan ve kendiyle çelişen birisi.

Bir de o var. Yani arkadaşım bu adamın normal bir insandan farkı ne? O zaman çıkıp ben de konuşayım orada. Bir farkı olmalı ki bize de yeni fikirler katsın.

Eskiden güzel konuşuyordu son zamanlarda saçma sapan fikirleri çıkmaya başladı en son TTO olayına boş drama gözüyle bakıyordu herkes zaten o zaman biliyormuş da şu an videosunu yapmak boş iş gibi gösteriyor ama adamın sülalesini elden geçiriyordu tüm Türkiye.
çok doğrusun

Yeni konular

Geri
Yukarı