Sadece göbek kısmından kilo vermek için ne yapmalıyım?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Genel bir kilo vermek istemiyprum sadece göbek kısmından gitsin vereceğim kilo cunku boy 177 kilo 73 falan zaten ideal kilodayım ama aşırı şekilde göbeğim var. Omuzlarım da dar olunca igrenc bir görüntüsü oluyor, fat skinny denilen bir vücut tipim var yani.

Kollarım bacaklarım vs iyi durumda kilo verirsem buralardan gider korkusu var aynı zamanda ağırlık çalışıyorum spor salonuna gidip günde 100gr yakın protein almaya da çalışıyorum tek sıkıntım göbek ve çevresi ve kardiyo diyet vs yaparsam genel olarak kilo veririm korkusu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölgesel yağ yakımı var olduğunu pek söylenemez, bazı araştırmalar o bölgedeki kası çalıştıktan sonra kardiyo yapmanın ordaki yağları az da olsa daha çok yakacağını belirtse de ciddi bir oran değil. Kardiyonun yanında öbür bölgelerin için hipertrofi antremanı yaparsan hem öbür bölgelerin büyürken hem de göbeğin erir.

Bölgesel yağ yakımı var olduğunu pek söylenemez, bazı araştırmalar o bölgedeki kası çalıştıktan sonra kardiyo yapmanın oradaki yağları az da olsa daha çok yakacağını belirtse de ciddi bir oran değil. Kardiyonun yanında öbür bölgelerin için hipertrofi antrenmanı yaparsan hem öbür bölgelerin büyürken hem de göbeğin erir.

Hipertrofi antrenmanından kastın ağırlık çalışmaksa onu yapıyorum zaten bölgesel şekilde çalışıyorum.

Genel bir kilo vermek istemiyprum sadece göbek kısmından gitsin vereceğim kilo cunku boy 177 kilo 73 falan zaten ideal kilodayım ama aşırı şekilde göbeğim var. Omuzlarım da dar olunca igrenc bir görüntüsü oluyor, fat skinny denilen bir vücut tipim var yani.

Kollarım bacaklarım vs iyi durumda kilo verirsem buralardan gider korkusu var aynı zamanda ağırlık çalışıyorum spor salonuna gidip günde 100gr yakın protein almaya da çalışıyorum tek sıkıntım göbek ve çevresi ve kardiyo diyet vs yaparsam genel olarak kilo veririm korkusu var.

İmkanı olmayan bir şey genetiğine bağlı.

Geri
Yukarı