Kilo vermek için ne yapılmalı?

Hocam zayıflamakmı istiyorsunuz yoksa bu kiloda kalıp kas yapmak mı? Eğer zayıflayıp kas yapmak istiyorsanız düzenli kardiyo yapın derim kiloluyken kas yaptığınızda o kiloyu vermeniz çok zor olur sonuçta kilo verirken yağ kaybediyorsunuz ve yağ oranınız azalırsa kilo vermeniz şu ana göre zorlaşır.

Hocam zayıflamakmı istiyorsunuz yoksa bu kiloda kalıp kas yapmak mı? Eğer zayıflayıp kas yapmak istiyorsanız düzenli kardiyo yapın derim kiloluyken kas yaptığınızda o kiloyu vermeniz çok zor olur sonuçta kilo verirken yağ kaybediyorsunuz ve yağ oranınız azalırsa kilo vermeniz şu ana göre zorlaşır.
Hem zayıflamak hem kas yapmak @EmirElibol

Bu rehberimi okuyabilirsin.

Merhaba, öncelikle 13 yaşındayım, evde yağ kaybetmek ve kaslanmak istiyorum.( oldukça kiloluyum.)
2-3 aydır şu dambıl hareketlerini yapıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boy: 173.
Kilo: 82.
Proteini arttır .
Fazla tekrar yap .
Kalori açıgı ver (500 ve 300 )

Sağ olun vakit ayırdığınız için.
Burada aradığın cevabı alabileceğini düşünmüyorum. Sana sadece kalori açığı ver falan diycekler. Sen 13 yaşındasın kas yapmakla uğraşmayı bırakta zayıflamaya bak. Annene söyle seni bir diyetisyene götürsün oradan sorabildigin kadar sorarsın. Diyetisyenin programı uygula zayıfla

Geri
Yukarı