Sadece Minecraft için RTX 3070/3080 gerekli midir?

Minecraft için RTX 3070/3080 gerekli midir sizce?

• Evet, kesinlikle şart

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    61
RTX teknoloji istiyorsanız RTX 2070 bile yeterli gerisi abartıya kaçar, bütçeniz kat kat artmak zorunda kalacak tabi bütçe sıkıntım yok diyorsan bas parayı 3080 i9 veya R9.

Tek bir oyuna bağlı kalmak bana çok saçma geliyor. Hiç mi canınız başka oyun oynamak istemiyor? :) İlla ki bir gün sağlam oyun çıkar, denemek istersiniz. O yüzden yeni kartlara geçilebilir. Ama ben çok sadık bir insanım, körü körüne tek bir oyuna bağlanırım derseniz, Minecraft için kesinlikle gereksiz olur. Yalnız belirtmek isterim ki RTX özelliği Minecraft'ta harika duruyor.
İnsanların ne oynayacağına kimse karışamaz. Abim ağır oyunları oynuyor zaten (Squad veya PUBG gibi). Ben ise sadece Minecraft oynuyorum. Arada sırada CS 1.6 da giriyorum.
Ancak dediğiniz gibi Minecraft RTX Beta'nın görüntüsü de güzel. Fakat maalesef GTX 1660 Super kullandığım için deneyemiyorum :(
Ama zaten genelde Hypixel'de SkyWars, Murder Mystery veya Capture The Wool oynadığım için FPS daha önemli oluyor. Shader falan Input Lag'i arttırıyor maalesef.
Para senin, istersen 3090 ile Transformice oyna. Herhangi bir yargılamaya tabi değilsin.
O da doğru tabii ki :)

İnsanların ne oynayacağına kimse karışamaz. Abim ağır oyunları oynuyor zaten (Squad veya PUBG gibi). Ben ise sadece Minecraft oynuyorum. Arada sırada CS 1.6 da giriyorum.
Ancak dediğiniz gibi Minecraft RTX Beta'nın görüntüsü de güzel. Fakat maalesef GTX 1660 Super kullandığım için deneyemiyorum :(
Ama zaten genelde Hypixel'de SkyWars, Murder Mystery veya Capture The Wool oynadığım için FPS daha önemli oluyor. Shader falan Input Lag'i arttırıyor maalesef.

O da doğru tabii ki :)
Zaten ne oynadığınıza karışmıyorum. Sadece ileride sıkılıp, başka oyunlar oynamak isteyebileceğinize vurgu yapıyorum. Bu yüzden de yeni çıkan ekran kartları alınabilir dedim. Minecraft RTX ile evrim geçiren bir oyun. Sevmeyen kişilerin bile ilgisini çeker.

Geri
Yukarı