Sadece PayPal ile ödeme kabul eden yerden alışveriş yapma

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bir şey satın almak istiyorum ancak sadece PayPal ile ödeme kabul ediyor (yabancı site). Bu nedenle kendi kartımla ödeme yapamıyorum. Otomatik PayPal sayfasına atıyor. Bu ürünü alabilmem için bir yöntem var mıdır? VPN ile PayPal hesabı oluşturmayı denedim. Hatta Amerika numarası ile onayladım bile ama ne yaparsam yapayım birkaç dakika sonra hesaplar kapanıyor. Bu nedenle alternatif bir yönteme ihtiyacım var. Bildiğiniz bir yol varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bir şey satın almak istiyorum ancak sadece PayPal ile ödeme kabul ediyor (yabancı site). Bu nedenle kendi kartımla ödeme yapamıyorum. Otomatik PayPal sayfasına atıyor. Bu ürünü alabilmem için bir yöntem var mıdır? VPN ile PayPal hesabı oluşturmayı denedim. Hatta Amerika numarası ile onayladım bile ama ne yaparsam yapayım birkaç dakika sonra hesaplar kapanıyor. Bu nedenle alternatif bir yönteme ihtiyacım var. Bildiğiniz bir yol varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Yapamazsınız. Alternatif yöntem yok. Site sahibine kredi kartı ile ödeme seçeneği ekleyebilir misiniz diye söyleyebilirsiniz. Afrika'da bile var Türkiye'de yok içler acısı bir durum.

VPN denedim olmadı diyorsunuz PayPal'dan başka ödeme yok diyorsunuz e başka yöntem yok sitenin şikayet öneri kısmı varsa ödeme seçenekleri eklemelerini isteyebilirsiniz.

1- Aws ten 1 sene bedava sanal sunucu al, Londra lokasyonlu windows sunucunu kur. (Sunucuna aws havuzundan elastic bir ip de ataki başka sunucu açtığında aynı ip ile paypal'a girebilesin. Birkaç ay aynı ip den gir ve ilk haftalar hiç işlem yapma.)
2- Uk Postbox'tan ücretsiz bir adres al. (Free PO Box Address)
3- Tek kullanımlık numara onay sitelerinden ilk kaydolduğunda numaranı onayla. Hesabı açtığında numaranı TR'deki numaranla değişki sonra sms onayı istediklerinde hesaba erişememe gibi bir durum yaşama.
4- Gerisi mail, şifre vs ile formu doldurmak.

Not: Bende böyle açtım ve sorunsuz kullanıyorum şu anda.

Bu arkadaşta videolu şekilde anlatmış. Onu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1- awsten 1 sene bedava sanal sunucu al, londra lokasyonlu Windows sunucunu kur. (sunucuna aws havuzundan elastic bir IP de ataki başka sunucu açtığında aynı IP ile PayPal'a girebilesin. Birkaç ay aynı IP'den gir ve ilk haftalar hiç işlem yapma.)
2- UK Postbox'tan ücretsiz bir adres al. (Free po box address)
3- tek kullanımlık numara onay sitelerinden ilk kaydolduğunda numaranı onayla. Hesabı açtığında numaranı TR'deki numaranla değişki sonra SMS onayı istediklerinde hesaba erişememe gibi bir durum yaşama.
4- gerisi mail, şifre vs ile formu doldurmak.

not: bende böyle açtım ve sorunsuz kullanıyorum şu anda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu fixlendi diye biliyorum fixlenmediyse bile bunu yapmaya bence uğraşılmaz.

1- Aws ten 1 sene bedava sanal sunucu al, Londra lokasyonlu windows sunucunu kur. (Sunucuna aws havuzundan elastic bir ip de ataki başka sunucu açtığında aynı ip ile paypal'a girebilesin. Birkaç ay aynı ip den gir ve ilk haftalar hiç işlem yapma.)
2- Uk Postbox'tan ücretsiz bir adres al. (Free PO Box Address)
3- Tek kullanımlık numara onay sitelerinden ilk kaydolduğunda numaranı onayla. Hesabı açtığında numaranı TR'deki numaranla değişki sonra sms onayı istediklerinde hesaba erişememe gibi bir durum yaşama.
4- Gerisi mail, şifre vs ile formu doldurmak.

Not: Bende böyle açtım ve sorunsuz kullanıyorum şu anda.

Hocam AWS ücretsiz kaydım zaten vardı. Ancak Londra lokasyonlu windows sunucu kurma kısmını ve elastic ip olaylarını anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam AWS ücretsiz kaydım zaten vardı. Ancak Londra lokasyonlu windows sunucu kurma kısmını ve elastic ip olaylarını anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Burdan elastic ip nin sunucuyla bağlanmasına bak.

Bu videonunda 5'inci dakikasına kadar bak. Sanal sunucu kurulumunu gösteriyor.

Burdan elastic ip nin sunucuyla bağlanmasına bak.

Bu videonunda 5'inci dakikasına kadar bak. Sanal sunucu kurulumunu gösteriyor.

Hocam hepsini sorunsuz yaptım. Ancak hesap yine kapatıldı otomatik olarak. Sanırım bunun da önüne geçmişler. Emekleriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı