Sadece sistem açılırken gelen "MEMORY_MANAGEMENT" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Sorunun kaynağı MSI Afterburner, GPU-Z ve Apple uygulaması. Bunları kaldırın ve sorun çözülürse bildirin. Ek olarak dilerseniz BIOS'unuzu F60 sürümüne yükseltebilirsiniz.

Apple'ın bir uygulaması bilgisayarda yüklüyse kaldırın demek istedim. Bonjour ya da iTunes vb. uygulamalardan bahsettim.
Tamamdır. Silip denerim fakat nadiren oluyor. Zaman geçince mavi ekran yemezsem çözüldü olarak işaretleyeceğim. Teşekkürler.
@Enes3078 bugün bir daha hata aldım. bakabilir misiniz neden olmuş?
Sorunun kaynağı MSI Afterburner, GPU-Z ve Apple uygulaması. Bunları kaldırın ve sorun çözülürse bildirin. Ek olarak dilerseniz BIOS'unuzu F60 sürümüne yükseltebilirsiniz.

BIOS'u F60 sürümüne nasıl güncelleştireceğim?
@Enes3078 hocam bugün bir daha mavi ekran yedim. MSI Afterburner'ı sildim. Apple yazılımını belirleyemediğim için kaldıramadım.
Bakabilir misiniz? Eğer Apple yazılımı ile alakalı ise format atmam gerekecek sanırım.

ayrıca ssd hdd ve ramlere yaptığım testler bu konuda var hepsi temiz.

Son düzenleme:
Sil:
  • Ekran kartı sürücüsü. -> DDU
  • Kaspersky.
  • MSI Afterburner.
  • GPU-Z.
  • Apple yazılımı.
  • Samsung Magician.
  • XBOX 360 sürücüsü.
  • Bağlı USB cihazı varsa çıkar.
  • Kamera sürücüsü.
Kur:
BIOS'u Default hâle getir. Bir süre XMP kapalı kullan.

Memtest86 yap.
CrystalDiskMark ile SSD'ne hız testi yap. CrystalDiskInfo yazılımıyla S.M.A.R.T verilerini paylaş.
Ayrıca Bluetooth ve ses sürücünü de güncelle.

Sil:
  • Ekran kartı sürücüsü. -> DDU
  • Kaspersky.
  • MSI Afterburner.
  • GPU-Z.
  • Apple yazılımı.
  • Samsung Magician.
  • Xbox 360 sürücüsü.
  • Bağlı USB cihazı varsa çıkar.
  • Kamera sürücüsü.
Kur:
BIOS'u Default hâle getir. Bir süre XMP kapalı kullan.

Memtest86 yap.
CrystalDiskMark ile SSD'ne hız testi yap. CrystalDiskInfo yazılımıyla S. M. A. R. T verilerini paylaş.
Ayrıca Bluetooth ve ses sürücünü de güncelle.

Teşekkürler. Birkaç sorum var. 1.si RAM'lari XMP kapalı olarak ne kadar kullanayım. 2.si Ses driverını nasıl güncelleyebilirim? Windows Update'den güncel fakat hangi bileşenle alakalı ses driveri bilmiyorum.

Geri
Yukarı