Sadece sistem açılırken gelen "MEMORY_MANAGEMENT" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Kaspersky, MSI Afterburner, kamera sürücüsü ve ses sürücüsü kaynaklı son hata.

HDD'ye Fast Scan kapalı şekilde Error Scan yapar mısınız?
yapıyorum şimdi
Kaspersky, MSI Afterburner, kamera sürücüsü ve ses sürücüsü kaynaklı son hata.

Kamera USB'sini çıkarttım. Ayrıca ses sürücüsünü attığınız dosya ile nasıl güncelleyeceğim CMD ile mi güncelleyeceğim? Rehber vs. var mı ben bulamadım da

Dediğiniz uygulamaları silerken MSI Afterburner'ı kaldırınca yeniden başlatma istiyor. Yeniden başlata bastığımda bir daha mavi ekran yedim
Bu büyük ihtimal MSI Afterburner'dan.
@MisakiTaro buyrun
1616404141564.png

HDD'ye Fast Scan kapalı şekilde Error Scan yapar mısınız?
@MisakiTaro ram testi yapıyorum. Biostan ramleri auto ya aldım fakat testte ram info kısmında 3200mhz yazıyor. Neden öyle oldu normal midir?
Resimi de bu
Ramlerde de sıkıntı yok
1616419051994.png

Dosya Ekleri

• F1286BDE-92F1-44B8-82C0-D646F67F7310.jpeg
    F1286BDE-92F1-44B8-82C0-D646F67F7310.jpeg
    203,9 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
En son MSI Afterburner'ı sildikte sonra yeniden başlatmak lazımmış. Yeniden başlatılırken yedim daha olmadı. Olursa etiketlerim. Çok teşekkürler yardımlarınız için.
Bir sorum daha olacak. 2 gün daha mavi ekran yemezsem

Hem BIOS'tan XMP açıp hem de

Kaspersky ve MSI Afterburner'ı tekrar kurmamda bir sakınca var mı?

@MisakiTaro Hocam ses sürücüsünü nasıl yükleyeceğim? Rehber vs var mı?
@MisakiTaro MSI Afterburner'ı silince sorun olmuyor fakat ihtiyacım var. İndirdim yine mavi ekran geldi.
Sanırım Apple yazılımı ile alakalı ama Apple yazılımını belirleyemediğim için format atacağım
@MisakiTaro bugün MSI Afterburner olmamasına rağmen mavi ekran aldım. Bakabilir misin?

Son düzenleme:
Merhaba, yeni bir sistem topladım ve sık sık mavi ekran yedim. Tüm parçaları test ettim, hepsi sağlam.
En son çare bulamayıp format attım. Yine mavi ekran verdi.

Şu an tek şüpelendiğim bileşen. USB kamera: Everest SC-HD03
Online ders için almıştım, o olabilir. Fakat onu çıkartamam. Kamerasını ve mikrofonunu kullanıyorum.

Formattan sonra aldığım mavi ekran bilgisayarı kullanırken olmuyor. Sadece bilgisayarı ilk kez açarken mavi ekran geliyor, sonra hiç gelmiyor.

Yani sorun kamerada olabilir. Eğer kamerada ise ne yapabilirim çıkartmak dışında?
Herhangi bir driver'ı vesaire var mı?

Minidump dosyası
040321-9390-01.dmp

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'lere 2 hafta önce test yapmıştım.
Sağlam gözüktü fakat test yaparken BIOS'tan XMP açık mı kalmalı kapalı mı? Ben kapalı olarak Memtest86 yaptım.
Sorun yok dedi

1617436950806.png

Ramlerde sıkıntı varsa nasıl belirleyebilirim? Tekrar memtest86 yapmama gerek var mı?

Geri
Yukarı