Safari - 500 Internal Server Error (Iphone 5S)

BahadirS

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlarda sorun yoktu fakat, son 2 gündür safari üzerinden (Wifi ve 3G üzerinden denedik) Google ve Facebook'a girmeye çalıştığımda "500 Internal Server Error" hatasıyla karşılaşıyorum. Yandex, Twitter gibi sitelere girmeye çalıştım başarılı oldum. Fakat dediğim gibi Google ve Facebook'a girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Bazen de "safari sunucuya bağlanamadığı için sayfayı açmıyor" hatası alıyorum. Telefon yeni. İnternet ayarlarında bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çerezleri ve geçmişi de sildim. Ancak hala google ve facebook'ta sonuç aynı. Sizce sorun ne olabilir?

Ek: Ayrıca abimde de aynı telefon var ve o da Wi-Fi üzerinden ve 3G üzerinden aynı hatayı alıyor.

Yanılmıyorsam 7.1 kullanıyorum. Yani 1 güncelleme geldi ben aldıktan sonra ve onu da yaptım.

Bilgisayar'da VPN ve DNS mevcut. Yani Wi-Fi üzerinden bağlandığımda sorun yaratabileceğini düşünerek 3G üzerinden bağlanmaya çalıştım. Ancak onda da sonuç alamadım. Telefonda ise herhangi bir VPN-DNS programı mevcut değil.

Ek: Arkadaşlar kusura bakmayın wifi ile ilgili bir sorunmuş ttneti aradım ve hallettim. Recep abi ilgilendiğin için sağol.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı