Saftirik hala okunur mu?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Bana okuma alışkanlığı kazandıran bir seridir Saftirik serisi. Ortaokulda 3-4 tanesini almıştım ve o kadar keyifli okumuştum ki neredeyse 1-2 hafta içerisinde dördünü de bitirmiştim. Sanırım serinin daha birçok kitabı da var okumadığım.
Okumak da istiyorum ama şöyle bir durum var ki şu an 18 yaşındayım :D
Sizce hala keyif verebilir mi yoksa sadece çocukluk döneminde mi keyifliydi?
Al dene diyebilirsiniz ama sanırım 1 setin fiyatı şu an 1500-2000 TL yani denemek için biraz pahalı :D

Hocam okunur bence neden okunmasın ki tabii uygun fiyatlı bulabilirseniz orası size bağlı.

Hocam okunur bence neden okunmasın ki tabii uygun fiyatlı bulabilirseniz orası size bağlı.
Uygun fiyatlı çok yok hocam. Tek bir tanesi 100 liradan, seti ise 2000 liradan başlıyor genel olarak. Set almak istemiyorum çünkü zaten 4 tanesi ben de mevcut.

Hocam saftirik benim de okuduğum kitaplardan hala da zevkle okuyorum. Okuma zevkinizde fazla bir değişme olmadıysa keyifle okursunuz.
O seriden sonra pek kitap okumadım, okuduklarımı da sıkıla sıkıla 1 ayda zor bitirdim. Uzun zamandır da kitap okumak için vakit bulamıyorum o yüzden değişip değişmediğinden de emin değilim.

Uygun fiyatlı çok yok hocam. Tek bir tanesi 100 liradan, seti ise 2000 liradan başlıyor genel olarak. Set almak istemiyorum çünkü zaten 4 tanesi ben de mevcut.

O seriden sonra pek kitap okumadım, okuduklarımı da sıkıla sıkıla 1 ayda zor bitirdim. Uzun zamandır da kitap okumak için vakit bulamıyorum o yüzden değişip değişmediğinden de emin değilim.

Hocam saftirik hem kısa sürede bittiği için hem eğlenceli olduğu için okuyacağınıza pişman olmazsınız.

Ben geçenlerde bir nostajli yapıp okumuştum. Okurken kitaba değil de yazları sahilin yanında kitabı okurkenki hislerimi tekrar tekrar yaşamıştım. Çok değişik bir histi. Okunur mu okunur.

Geri
Yukarı