Sağ kürek kemiğim çatlak mı?

Telepati ile kırık-çıkık anlayabilen (dolandırıcıları) arıyorsan yeri burası değil.

Röntgen filmi atarsan bakabilecek kişiler var. Fakat hiçbir şeyi görmeden neye göre teşhis koyacaklar?

En yakın hastaneye giderek röntgen çektirin. Doktora gitmekten niye bu kadar çekiniyor bizim milletimiz hala anlamıyorum.

Telepati ile kırık-çıkık anlayabilen (dolandırıcıları) arıyorsan yeri burası değil.

Röntgen filmi atarsan bakabilecek kişiler var. Fakat hiçbir şeyi görmeden neye göre teşhis koyacaklar?

En yakın hastaneye giderek röntgen çektirin. Doktora gitmekten niye bu kadar çekiniyor bizim milletimiz hala anlamıyorum.

Dostum çekinmek değil sadece gitmeyi pek sevmiyorum şu anki hastanelerin durumuda belli gittiğimde en az 1.5-2 saatten aşağı işimi halledemicem boşa zaman harcamak istemiyorum sadece.

Dostum çekinmek değil sadece gitmeyi pek sevmiyorum şu anki hastanelerin durumu da belli gittiğimde en az 1.5-2 saatten aşağı işimi halledemeyeceğim boşa zaman harcamak istemiyorum sadece.
Sağlık için harcadığın zaman niye boş olsun? Kırk-çıkık şüphen varsa röntgen çektirmekten başka çaren yok. Ayrıca röntgenler artık direkt çıkıyor, 2 saat niye bekleyesin? En fazla 30 dakika sürecek bir iş. O da hastane çok işlek ve kalabalıksa.

Hem bunu sorarak kürek kemiği kırığının pek ağrı yapmadığını öğrendim internette bulamadım böyle bir şey mesela gitmicektim bunu öğrendikten sonra özellikle gidebilirim içimde bir kuşku uyandırdı.

Sağlık için harcadığın zaman niye boş olsun? Kırk-çıkık şüphen varsa röntgen çektirmekten başka çaren yok. Ayrıca röntgenler artık direkt çıkıyor, 2 saat niye bekleyesin? En fazla 30 dakika sürecek bir iş. O da hastane çok işlek ve kalabalıksa.

Dostum İstanbul'da oturuyorsan özellikte tuzlada öncelikle seni yeşil alana gönderirler genelde öğlen saatlerinde bir sürü insan olur ve ardından röntgen çekilir doktor bakar anlamazsa ortapediye yönlendirir oda eğer doktor varsa o anda hastanede genelde ortapediclier öğlen olduğu için öğlen diye belirttim.
Boşa zaman harcamak mı? :D

Evet hocam eğer incildiyse sadece krem verip gönderiyor ve kusura bakma bir krem için gidiceksem git miyim daha iyi.

Kırıkta da çıkıkta da incinmede de hem durabilen hem de duramayan kişiler gördüm. O laf benim için hiçbir şey ifade etmiyor. O kadar hasar aldıysan ilk 24 saat buz uygularken anında hastaneye gitmemen hata. Yapılacak şey belli. Başka bir şey istiyorsan otur ve geçmesini ummaya devam et. Belki geçer.

Senin durumun zaten yeşil alan. Risk dediğin şey korona ise yakın zamanda ameliyat olmuş biri olarak hastanede fazlasıyla vakit geçirdim. Çok şanssız değilsen ve adam akıllı maskene mesafene dikkat ediyorsan elinden geleni yapmış olursun. Koronadan korkmasını biliyorsun ama iskeletinden korkmuyorsun. İlginç.

Kırıkta da çıkıkta da incinmede de hem durabilen hem de duramayan kişiler gördüm. O laf benim için hiçbir şey ifade etmiyor. O kadar hasar aldıysan ilk 24 saat buz uygularken anında hastaneye gitmemen hata. Yapılacak şey belli. Başka bir şey istiyorsan otur ve geçmesini ummaya devam et. Belki geçer.

Senin durumun zaten yeşil alan. Risk dediğin şey korona ise yakın zamanda ameliyat olmuş biri olarak hastanede fazlasıyla vakit geçirdim. Çok şanssız değilsen ve adamakıllı maskene mesafene dikkat ediyorsan elinden geleni yapmış olursun. Koronadan korkmasını biliyorsun ama iskeletinden korkmuyorsun. İlginç.

Hocam mükemmel tespit vallahi ancak koronadan korkmuyorum 3 doz aşı falan oldum ondan yana sıkıntım yok ancak sakatlığım çıkarsa ki çıkcak herhalde ligin geri kalanında oynayamiyacağım bunu daha önce yaşadım ve çok kötüydü bunun olmasını istemediğim için ancak gitmezsemde belki daha kötü olabilir onu da biliyorum ancak yarın gideceğim teşekkrüler.

Dostum İstanbul'da oturuyorsan özellikte tuzlada öncelikle seni yeşil alana gönderirler genelde öğlen saatlerinde bir sürü insan olur ve ardından röntgen çekilir doktor bakar anlamazsa ortapediye yönlendirir oda eğer doktor varsa o anda hastanede genelde ortapediclier öğlen olduğu için öğlen diye belirttim.

Evet hocam eğer incildiyse sadece krem verip gönderiyor ve kusura bakma bir krem için gidiceksem git miyim daha iyi.
"İncindiyse" diyorsunuz hocam. İncindiğini nereden anlamayı veya anlamamızı bekliyorsunuz ? En iyisini siz bilirsiniz tabii...

Bugün doktora gittim röntgen çektirdim kırık veya çatlak olmadığı söylendi ancak bugünden beri orada bir batma hissiyatı da yaşıyorum anlam veremedim doktora belirttiğimde ise bunun kas ezilmesi ya da zedelnmesi dedi tam hatırlamıyorum röntgen görüntüm e-nabıza düştüğünde atacağım bakarsanız sevinirim @Vavien.

Geri
Yukarı