Sahibinden Param Güvende alışverişi satıcıyı mağdur ediyor

Param güvende sisteminde iade hakkı olması başlı başlına saçmalık bir olay zaten. Adam ikinci el ürün alıyor ama sıfır ürün almış gibi de iade edebiliyor. Param güvendeyle ürün gönderirken dualarla aminlerle kargoya veriyorum para gelene kadar içim rahat etmiyor.

Benzer bir durum benim de basima geldi Casper'in H110 anakartini satmistim ve satilmadan onceki gun test etmistim calisiyordu adam elden aldi gidip denediginde anakartin calismadigini soylemisti benim elimde kanitlarim vardi ama adam inanmadi bende parayi geri vermeyecegimi soyledim kanitlarimda oldugu icin fazla uzatmadi boyle urunler satarken elinizde her daim bir kanit bulundurun.

Çocuğa dedim zaten ben de, sıfır ürün alsan mağazadan veya bir bilgisayarcıdan hiçbiri senden onu iade alamayacaktı. Birazda küfür ettim :). Ayrıca sahibinden şu şekilde bir dönüş yapmış. Tamamen acemliğime geldi. Param Güvende çıkınca karşıma direkt, gönderelim bakalım nasıl işliyormuş hesabı yaptım ama malesef. Çok dikkatli olun arkadaşlar.

"Değerli Kullanıcımız,

Ürünü teslim alırken kargo görevlisi yanında ürünü açmanızı ve herhangi bir sorun olması halinde tutanak tutturarak ilgili belgeyi destek merkezi* üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Alıcıyı da konu hakkında bilgilendirmeniz önemlidir.

İlgili belgelerinizi ilettikten sonra talebinizin kontrol edilebilmesi için 0850 222 44 44 üzerinden çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

*Sırasıyla, Sahibinden.com > Yardım ve İşlem Rehberi > Destek Merkezi seçenekleri ile paylaşım yapabilirsiniz.

Saygılarımızla"

Adının hakkını asla vermeyen bir sistem, hocam gerekirse satılması 1 ay sürsün ama ya elden verin ya da ücreti alıp kargo yapın.

Çocuğa dedim zaten ben de, sıfır ürün alsan mağazadan veya bir bilgisayarcıdan hiçbiri senden onu iade alamayacaktı. Birazda küfür ettim :). Ayrıca sahibinden şu şekilde bir dönüş yapmış. Tamamen acemliğime geldi. Param Güvende çıkınca karşıma direkt, gönderelim bakalım nasıl işliyormuş hesabı yaptım ama malesef. Çok dikkatli olun arkadaşlar.

"Değerli Kullanıcımız,

Ürünü teslim alırken kargo görevlisi yanında ürünü açmanızı ve herhangi bir sorun olması halinde tutanak tutturarak ilgili belgeyi destek merkezi* üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Alıcıyı da konu hakkında bilgilendirmeniz önemlidir.

İlgili belgelerinizi ilettikten sonra talebinizin kontrol edilebilmesi için 0850 222 44 44 üzerinden çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

*Sırasıyla, Sahibinden.com > Yardım ve İşlem Rehberi > Destek Merkezi seçenekleri ile paylaşım yapabilirsiniz.

Saygılarımızla"
Küfür etmeseydin iyiymiş. Bozuk malı göndermezse iyidir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı