Sahibinden Param Güvende dolandiriciligi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akı veren herkese teşekkürler,

Aliciyi daha beni engellemeden aradım, telefon ekranı yollamissiniz yasal süreç baslatacagim dedim. Ya kardeşim saka yaptım falan dedi. Ben de haliyle yapacağın şakanın (kufur giriyor buraya) dedim. O da üslubumuzu bozmayalım diyerek IBAN istedi. Konuşma esnasında benim parami yolladı. Büyük ihtimalle yasal süreç başlatırsam avukat ücretleri falan fazla tutacağı icin uğraşmak istemedi parami yolladı.

Size tavsiyem ise sehir ici elden almaya veya sehir disinda arkadaslarınıza parayi atarak ürün almaya bakiniz.

Paranızı aldığınıza sevindim.

Akı veren herkese teşekkürler,

Aliciyi daha beni engellemeden aradım, telefon ekranı yollamissiniz yasal süreç baslatacagim dedim. Ya kardeşim saka yaptım falan dedi. Ben de haliyle yapacağın şakanın (kufur giriyor buraya) dedim. O da üslubumuzu bozmayalım diyerek IBAN istedi. Konuşma esnasında benim parami yolladı. Büyük ihtimalle yasal süreç başlatırsam avukat ücretleri falan fazla tutacağı icin uğraşmak istemedi parami yolladı.

Size tavsiyem ise sehir ici elden almaya veya sehir disinda arkadaslarınıza parayi atarak ürün almaya bakiniz.

İşin ucundan dönmüşsünüz, gerçekten şanslı birisiniz. Geçmiş olsun, Param Güvende risk işidir.
2.el ürün alırken bile riske giriyoruz, üzerinde Param Güvende riski ekleniyor. Umarım sonraki alışverişlerinizde daha dikkatlı olursunuz.

Sıfır sattığım XSS’e adam PG ile alsam sorun olursa iade etsem olur mu? demişti :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı