Sahibinden Param Güvende ile ekran kartı alınır mı?

Düşünüyorum, GTX 970 var 1500 civarına. R9 380X buldum 1000TL'ye. RX470 var ama RX serisine mining çok yapılıyor diyorlar. O yüzden biraz kendimi RX'lerden uzak tutuyorum.
GTX 960 satıyorum düşünürseniz. Dolap uygulamasının sistemi daha güvenceli ve ucuz. Tavsiye ederim.

Bu sistem gerçekten sıkıntılı. Ekran kartı kutusunun içine taş koyup yollarsanız bile kanıtlanamaz. Ben de uzun süre kullandım, nasıl cesaret ettim bilmiyorum.
Kargo dağıtıma çıkmadan şubeden alıp kameranın olduğu bir yerde açacaksınız. Buaraya kadar her şey yolundaysa eve geçip bilgisayarda video ile takıp çalıştıracaksınız. Kanıtsız iade almazlar.

Kargo dağıtıma çıkmadan şubeden alıp kameranın olduğu bir yerde açacaksınız. Buaraya kadar her şey yolundaysa eve geçip bilgisayarda video ile takıp çalıştıracaksınız. Kanıtsız iade almazlar.
Ama kimse dikkat etmiyor bu tarz şeylere. Mesela satıcı olarak ne yapıcaz direk ürünü kargo da videoya çekerek paketleyip teslim edene kadar video mu çekmemiz gerek?

Dolap iyidir hocam ya hem değerlendirmeler var hem de 100 lira gibi bir fark ödüyorsunuz onu da satıcıdan kesiyor zaten.
Evet ben de orayı kullanıyorum, ama dediğim gibi mesela biri benden bişey alacak eğer hiç yorumu yoksa satış yapmamışsa veresim gelmiyor. Ne olduğı belli değil hesap açmış gelmiş.

Evet ben de orayı kullanıyorum, ama dediğim gibi mesela biri benden bişey alacak eğer hiç yorumu yoksa satış yapmamışsa veresim gelmiyor. Ne olduğı belli değil hesap açmış gelmiş.
Şans işi biraz da ama değerlendirmesi yok diye 600 liraya 1030'u almamıştım sonra baktım değerlendirme yapmış alan kişi 5 yıldız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı