Sahibinden Param Güvende ile ekran kartı alınır mı?

kadikoybogasi

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Sahibinden ile ekran kartı almak istiyorum. Ekran kartının çalışıp çalışmadığından nasıl emin olacağım ya da ekran kartı geldikten sonra test edip ürün bozuksa iade yapabiliyor muyum? Nasıl ilerliyor süreç?

Öncelikle merhaba. Sahibinden ile ekran kartı almak istiyorum. Ekran kartının çalışıp çalışmadığından nasıl emin olacağım ya da ekran kartı geldikten sonra test edip ürün bozuksa iade yapabiliyor muyum? Nasıl ilerliyor süreç?

Param Güvende ile alın kargo size gelince hemen onaylamayın gerekli testleri yapın kendiniz, bir sorun yoksa onaylarsınız sorunsuzsa iade edersiniz.

Sahibindenin Param Güvende hizmeti genel olarak alıcı korumalı oluyor. Eğer sorun yaşarsan güzel bir şekilde videoya kaydet. Hatta mümkünse kutudan çıkarırken bile videoya al. Elinde senin bozmadığının kanıtı olsun.

Teşekkürler cevaplar için peki şu sisteme 3200 lira altında hangi kart uygun olur sizce 2. el olarak
ryzen 5 3600
16gb 3200mhz ram
msi b450m a pro max

Geri
Yukarı