Sahibinden Param Güvende para çekti ama işlem olmadı

Öncelikle gerçekten param güvende sayfasından mı alım yaptınız? Size linki satıcı mı gönderdi? Malesef çok fazla dlandırıcılık dönüyor. Banka ekstresine baktın mı? Nereye ödeme yapılmış gözüküyor?
Direkt uygulamadan aldım telefondaydım çünkü iyzico sahib şeklinde duruyor ve bir numara var.

Teşekkürler.

Karşılığı olmayan para otomatikmen iade edilir. Bu süre bankaya bağlı olarak 1-10 gün içerisinde sürebilir. 10 günü aşarsa bankanız ve sahibinden ile iletişime geçiniz. Dolandırılma söz konusu olmaz.
Anladım teşekkürler.

Merhaba bugün saat saat 14.57'de sahibinden uygulamasını Param Güvende seçeneği ile 4.620.00 TL tutarında bir alışveriş yapmıştım. Sorunum şu bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sayfa yüklenirken bir hata oluştu dedi ve bende neyse tekrar denerim diye düşündüm. Tekrardan alışveriş yapmaya çalıştığımda ise paranın aslında çekildiğini gördüm ama alım işlemleri kısmına baktığımda gözükmüyordu dolandırılma gibi bir durum olacağını sanmıyorum sonuçta büyük bir uygulama ama içime yine de sinmediği için buraya yazmaya karar verdim. Sorum şu bu paranın iadesi gelir mi? Gelirse tahmini kaç günde cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Hocam konuyu zıptlatıyorum kusura bakmayın aynı durum 15 Nisan tarihinde başıma geldi. 4 bin küsur TL halen daha kartıma iade edilmedi. Acaba işlem sizde kaç gün sürdü? Müşteri hizmetleri iade edildiğini ancak banka ise iade edilmediğini söylüyor. Talep açıldı konu sürüyor.

Hocam konuyu zıptlatıyorum kusura bakmayın aynı durum 15 Nisan tarihinde başıma geldi. 4 bin küsur TL halen daha kartıma iade edilmedi. Acaba işlem sizde kaç gün sürdü? Müşteri hizmetleri iade edildiğini ancak banka ise iade edilmediğini söylüyor. Talep açıldı konu sürüyor.

Hocam hesaptaki ibanınızla hesap isminiz aynı değil mi?
Bir de ön ödemeli kartların IBAN'ları geçerli olmuyor Sahibinden'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı